загрузка...
Главная : Новости

Які бувають інвалідні коляски?

, 10:32
0 766

інвалідне кріслоІнвалідний каталка - це реабілітаційне обладнання пасивного типу. Пацієнт не сам приводить її в рух, а це робить супроводжуюча особа. Каталка зазвичай легше коляски, має невелику ширину і маленькі колеса. Такий пристрій дозволяє легко перевозити пацієнта як в медичному закладі, так і по квартирі.

Інвалідний візок передбачає, що людина, що знаходиться в ній, може сама з успіхом приводити її в рух і пересуватися самостійно. Задні колеса крісла коляски мають великий діаметр і внутрішнє колесо для ручного управління коляскою. Далі ми розглянемо ми особливості саме крісел колясок.

Типи інвалідних колясок

  • Інвалідна коляска активного типу. Цей вид коляски призначений для активного самостійного пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Коляски активного типу зазвичай виготовляють з міцних матеріалів, які витримують тривалі навантаження, а полегшена конструкція дозволяє мобільно пересуватися;
  • Коляска з важільним / механічним приводом. Такі коляски оснащені пневматичними шинами, які дозволяють амортизувати коляску на нерівних поверхнях. За рахунок цього на такому візочку можна вільно пересуватися на вулиці. Коляска з важільним приводом забезпечує надійність і безпеку руху завдяки контакту з поверхнею. Крісла з важільним приводом найчастіше мають спинку що регулюється, яка дозволяє змінювати кут її нахилу. Коляски такого типу дозволяють людям з частковим обмеженням можливостей активно пересуватися і навіть бути активними в спорті;
  • Електричне крісло-коляска. Ідеальний варіант для вільного пересування. На кріслі з електричним приводом можна пересуватися як усередині приміщення, так і на вулиці. Електрична коляска працює від акумуляторних батарей і оснащена пультом управління, який може встановлюватися справа, зліва і посередині. За допомогою пульта управління людина, що сидить в колясці, може управляти кріслом, не докладаючи особливих зусиль. Електричне інвалідне крісло має масу переваг і є відмінним варіантом для пересування пацієнта. Головне - це те, що людина не витрачає багато зусиль для приведення крісла в рух, крім цього електричне крісло зручно і швидко пересувається. За рахунок численних переваг вартість інвалідного крісла з електричним приводом досить висока;

Варто також відзначити особливі інвалідні крісла:

  • Спортивні;
  • Дитячі;
  • Санітарні.

Спортивні коляски розробляються спеціально для занять спортом. Вони мають принцип конструкції активного типу, але за рахунок коліс, розташованих під певним кутом, є більш стійкими і мобільними. Це дозволяє людям з обмеженими рухами займатися спортом і брати участь в змаганнях.

Дитячі крісла зазвичай виготовляються індивідуально під замовлення, так як крісло для дитини має мати невеликі розміри, обов'язково регульовану спинку та інші особливості, з огляду на специфіку і призначення даного обладнання.

Санітарні крісла оснащені знімним судном та іншими зручностями, і тому можуть використовуватися для прийому душу або відвідування туалету.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 55)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ