Главная : Новости

Окуляри Ray-Ban Aviator

, 16:29
0 2153

Ray-Ban Aviator (найчастіше мається на увазі серія RB3025) - іконічна колекція окулярів Ray -Ban, частина над-колекції Icons (до якої також входять Wayfarer, Round Metal, Outdoorsman, Clubmaster, Caravan, Predator, Cats). З очок у формі авіатор (краплі, як їх називають у нас і «pilot shape», як їх називають зараз в самій компанії) починався в 1937 році сам бренд Ray -Ban. Авіатори - найпопулярніша колекція Рей- Бен у всьому світі, в Україні це теж самі продаються окуляри. Краплеподібні лінзи - найпопулярніша форма лінз у сонцезахисних окулярів всіх світових брендів (і звичайно ж здерли вони цю форму у Ray -Ban).

За останні пару років Авіатори стали різноманітними, наскільки це можливо: з карбоновими дужками (RB8307), з полікарбонатною лінзою і без видимої оправи (RB3449), титанові (RB8041), позолочені (RB8029K), лайтфорс (RB4180), «флет Мета» (RB3513), складається (RB3479), «повно кольорові» (RB3025JM). Те ж стосується і квітів лінз: зелені, коричневі, сірі, блакитні, рожеві, жовті, градієнтні, бі- градієнтні, дзеркальні, поляризаційні, фотохромні, зі знімними лінзами і всілякі мікси всього цього.

Фішка Авіаторів в тому, що вони йдуть майже всім. Більше особа, маленьке, витягнуте, широке, звичайне, незвичайне - та яке завгодно, на нього можна підібрати пристойно «сидять» Авіатори. З різноманіття моделей кожен зможе вибрати для себе ідеальну, яка стане стильним аксесуаром. Адже сонцезахисні окуляри допоможуть не тільки стильно виглядати, але й захистить Ваш зір від ультрафіолетових променів.

Истчоник: http://www.rb.ua/rayban/aviator.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 115)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ