Головна : Новини

Окуляри Ray-Ban Aviator

, 16:29
0 354

Ray-Ban (найчастіше мається на увазі серія RB3025) - іконічнаколекція окулярів Ray -Ban, частина над-Колекції Icons (до якої такоже входять Wayfarer, Round Metal, Outdoorsman, Clubmaster, Caravan, Predator, Cats). З очок у форме Авіатор (Краплі, як їх назівають у нас и « pilot shape & raquo ;, як їх назівають зараз в самій Компанії) починався в 1937 году сам бренд Ray -Ban. Авіаторі - найпопулярніша колекція Рей- Бен у всьому мире, в Україні це теж Самі продаються окуляри. Краплеподібні лінзи - найпопулярніша форма Лінз у сонцезахисних окулярів всех світовіх брендів (і звичайна ж здерлі смороду Цю форму у Ray -Ban ).

За останні пару років Авіаторі стали різноманітнімі, наскількі це можливо: з карбоновими дужками (RB8307), з полікарбонатною лінзою и без відімої оправи (RB3449), титанові (RB8041), позолочені (RB8029K), лайтфорс (RB4180), « флет Мета » (RB3513), складається (RB3479), « повно кольорові » (RB3025JM). Ті ж стосується и квітів Лінз: зелені, коричневі, сірі, блакитні, рожеві, жовті, градієнтні, бі- градієнтні, дзеркальні, полярізаційні, фотохромні, зі знімнімі лінзамі и Всілякі міксі Всього цього.

Фішка Авіаторів в тому, что смороду йдут почти всім. Більше особа, маленьке, вітягнуте, широка, звичайне, незвичайне - та Пожалуйста завгодно, на него можна підібраті пристойно « сидять » Авіаторі . З різноманіття моделей КОЖЕН зможу вібрато для себе Ідеальну, яка стане стильним аксесуари. Аджея сонцезахисні окуляри допоможуть НЕ Тільки стильно віглядаті, но ї ЗАХИСТ Ваш зір від ультрафіолетовіх променів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ