Головна : Новини

Сухі молочні суміші

, 14:07
0 455
< p style = "text-align: left;"> є одним з продуктів дитячого харчування і застосовуються для штучного, а також змішаного кормления немовлят першого року життя. Склад молочної суміші підбирається таким чином, щоб повністю задовольняти потреби дитини в харчуванні. Застосування сумішей для годування немовлят першого року життя обумовлено низкою об'єктивних причин, по яких не представляється можливим грудне згодовування, якось: недостатній обсяг вирабативаемогпро молока або його відсутність у матері; алергія або лактозная недостатність у дитини.

Крім цього, у наш "стрімке" час, коли багато матерів в гонитві за кар'єрою або в запалі у моди, свідомо відмовляються від грудного вигодовування дітей в користь штучних сумішей. Звичайно, грудне молоко - це, фактино, основний і найважливіший компонент харчування немовляти. Містяться в молоці матері антитіла і гормони, необхідні для повноцінного розвитку організму дитини і формування його імунітету, не присутні в молочних сумішах, але, якщо вже, існують реальні протипоказання, то без сумішей ніяк не обійтися. Перші суміші були створені ще в XIX століттяе відомим фармацевтом Генрі

Нестле, до речі, засновником нині всесвітньо відомого і найбільшого в світі виробника продуктів харчування "Nestle". Асортимент сумішей досить широкий, щоб покрити потреби різних вікових груп. Є суміші для дітей, які не мають проблем зі здоров'ям, і спеціалізовані, враховуючиющие патології або непереносимість тих чи інших компонентів продуктів харчування. Суміші різняться і за своїм складом. Основою є коров'яче або козяче молоко, соєвий ізолят.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ