Главная : Новости

Всі переваги компанії Faberlic

, 23:42
0 1443

FaberlicКосметика, одяг і товари для дому, які продаються в компанії Фаберлік, є основою роботи компанії. Її клієнти часто цікавляться новинками, раді новим зустрічам і презентаціям косметики, на яких в дружньому спілкуванні вони разом із консультантом відкривають новий досвід і секрети краси. І це дуже приємний досвід!

Що ж має особливе значення в компанії Фаберлік?

  • Можливості та переваги для клієнтів і Консультантів - це раз;
  • Зручна організація і сервіс - це два;
  • Визнання і любов клієнтів - це три.

А тепер давайте дізнаємося трохи більше про все це.

Зручний вибір косметичних засобів на майстер-класах

"Краса вимагає жертв". Для досвідчених консультантів цими "жертвами" стали вибір косметичної фірми і вивчення властивостей і дії продуктів. Натомість консультант косметики набув досвіду, навчився зберігати свій привабливий зовнішній вигляд, доглядати за шкірою і навчати цього своїх клієнтів.

Компанія Фаберлік поширює продукцію через своїх Консультантів - професіоналів в області краси.

Однак, для клієнтів інших фірм придбання продукції може бути пов'язане з ризиками отримати не те, що хотілося б. Так може відбуватися при покупці косметики в магазинах.

FaberlicЧи буде вам зручно вибирати продукцію в магазині, знаючи про неї тільки те, що розповідається в 10-секундному рекламному ролику? Чи станете ви заявляти про те, що продукція вам не підійшла, і вимагати повернення грошей в магазині? - Ні, скоріше, покупка косметики, яка не підійшла або не ефективна, залишиться вашою особистою втратою.

Спілкування з Консультантом та відвідування косметичних майстер-класів допомагає краще дізнатися про косметику, яку ви хочете придбати. Для клієнтів це дає можливість спробувати придбати пробники, відчути дію засобів і прийняти рішення про покупку косметики для регулярного застосування.

Ви хочете купувати косметику, точно знаючи про те, як вона працює, і чого ви точно зможете домогтися? - Майстер-класи в кожному місті проводять активні Консультанти Фаберлік.
Всебічна підтримка клієнта і персональні консультації

Увага, турбота і повага, яке дають консультанти своїм клієнтам - набагато більш цінна особливість компанії Фаберлік, ніж просто красива вітрина або Інтернет-магазин. У Faberlic - дуже продуманий сервіс. У підтримці вашого Консультанта або співробітників АП (абонентських центрів обслуговування покупців) ви можете бути впевнені.

Якщо ви хочете більше дізнатися про свою проблему або просто познайомитися з новинками, а можливо ви хочете навчитися макіяжу, то ви обов'язково отримаєте це при контакті з вашим персональним Консультантом. Про продукцію, візаж і стиль, особливості шкіри жінок різного віку знають і можуть підказати професіонали.

Фаберлік піклується про вашу красу на етапі дослідження інгредієнтів косметичних засобів, виробництва кожного нового засобу, а також на етапі використання і регулярного застосування косметики з підтримкою та порадами Консультантів по красі.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 118)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ