Главная : Новости

Переваги картону для навколишнього середовища

, 18:37
46 497
картон

Одним із основних матеріалів, які ми використовують для виробництва промислової упаковки, є гофрований картон, який на 100% підлягає переробці та біологічному розкладанню. А якщо ви хочете купити якісні самозбірні коробки з картону, то на сайті https://gofrocarton.com.ua/samosbornaya-korobka, ви знайдете все, що вам необхідно.

Хоча спочатку упаковка використовувалася для транспортування переважно харчових продуктів від виробника до споживача, справа в тому, що вона поступово вдосконалювалася, і сьогодні упаковка необхідна для збереження майже будь-якого типу товарів під час транспортування або протягом тривалого часу. Але ця революція в пакувальному секторі не зупинилася, і продукти все частіше захищені в мережах дистрибуції.

У промисловому секторі картонна коробка змогла виграти боротьбу з дерев’яною, ставши захисною та транспортною упаковкою в продуктах масового споживання. Підтвердженням цього є кількість упакованих або упакованих картоном продуктів, які щодня проходять через наші руки.

Але чи знаєте ви, які переваги має картон для навколишнього середовища?

  • Це один із матеріалів з найменшим впливом на навколишнє середовище. Його виробництво означає зниження до 60% CO2 і викидів нафти порівняно з іншими матеріалами.
  • Він на 100% підлягає переробці та біологічному розкладанню. Гофрокартон повністю розкладається протягом максимум одного року. Оскільки це в основному целюлоза, час її розкладання невеликий, і якщо вона піддається впливу сприятливих погодних умов, тобто у вологому середовищі, це розкладання прискорюється ще більше.
  • Мінімізує утворення відходів. Скорочуйте, повторно використовуйте та переробляйте: це спосіб уникнути непотрібного споживання картону.
  • Перероблений картон не втрачає довговічності та стійкості. Після переробки гофрокартон не втрачає якості та властивостей, а також більш економічний.
  • Переробка картону дозволяє нам економити енергію, яку можна використовувати у виробництві інших ресурсів. Для їх виготовлення потрібно на 90% менше води і на 50% менше електроенергії.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
4 (голосов: 53)

Читайте также:


ВВЕРХ