Главная : Новости

10 ознак того, що у Вас проблеми з нирками

, 01:27
0 1979

проблеми з ниркамиУ березні вже стало традицією піднімати тему хвороб нирок - одного з головних органів нашого тіла. 16 березня у всьому світі, у тому числі в Україні, відзначався Всесвітній день нирки, проводилися медичні конференції і заходи для усіх, хто хоче зберігати свої нирки здоровими.

Актуальність цієї теми не спадає, тим паче, що 90% людей, що мають проблеми з нирками, на початкових етапах навіть не підозрюють про це.

Ось 10 ознак того, що ваші нирьки, можливо, не в порядку:

  1. Ви швидко втомлюєтеся, відчуваєте знесилення і зазнаєте проблеми з концентрацією. Це може означати, що нирки недостатньо добре очищають вашу кров від токсинів.
  2. У вас проблеми з сном. Це також може бути пов'язано з накопиченням токсинів в крові, із-за дисфункції нирок. До речі, сонне апное - розлад, при якому людина періодично задихається уві сні, - також частіше зустрічається у людей з хворими нирками.
  3. Ваша шкіра суха і зудить. Цi органи у тому числі забезпечують потрібний рівень змісту мінеральних елементів і поживних елементів в крові. Пониження цього рівня негативно відбивається не лише на здоров'ї шкіри, але і на міцності кісток.
  4. У вас прискорене сечовипускання. Якщо відлучатися в туалет "по-маленькому" доводиться частіше, особливо вночі, це може бути ознакою ушкодження ниркових фільтрів (нефронов). Прискорене сечовипускання також може бути симптомом інфекції сечовивідних шляхів, або (у чоловіків) - збільшеної простати.
  5. Кров в сечі. Здорові нирки, фільтруючи кров, не залишають кров'яні тільця в кровотоку. Проте, якщо нефроны не в порядку, вони можуть просочуватися через фільтри, забарвлюючи сечу в характерний червоний колір. Кров в сечі також може вказувати на пухлини, камені в нирках або інфекцію.
  6. Ваша сеча піниться. Бульбашки в сечі - особливо такі, які не змиваються з першого разу, - вказують на підвищений вміст в ній білку, який ниркові фільтри знову ж таки не повинні пропускати в сечу. До речі, така піна схожа на піну від збиваних яєць, тому, що складається з того ж білку - альбуміну.
  7. Постійна припухлість очей. Такий набряк знову ж таки може означати, що з вашого організму вимивається білок, із-за погано працюючих нирок.
  8. Набряк ніг і гомілок. Дисфункція нирок призводить до того, що з організму погано виводиться натрій, що і викликає розпухання ніг і гомілок. Втім, цей симптом також може говорити про захворювання серця, печінку або проблеми з посудинами ніг.
  9. Поганий апетит - це загальний симптом, який може проявлятися в результаті різних хвороб. Але насичення крові токсинами із-за дисфункції  знову ж таки може бути тому причиною.
  10. Судоми в м'язах - вони також можуть бути викликані порушенням балансу мінеральних елементів (натрій, кальцій) в крові, із-за дисфункції.

Якщо у вас є які-небудь з цих симптомів, варто перевірити здоров'я своїх нирок, звернувшись до фахівців. Втім, проходити через таку перевірку регулярно рекомендується усім: це дозволить розпізнати хворобу, якщо вона є, на ранніх стадіях і ефективно її лікувати. Запускати захворювання нирок дуже небезпечно!

багато корисного на www.greenwood.in.ua

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 93)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ