Головна : Новини

10 Ознака того, что у Вас проблеми з Нирко

, 01:27
0 578

У березні Вже стало традіцією підніматі тему хвороб нірок - одного з Головня ОРГАНІВ нашого тела. 16 березня у всьому мире, у тому чіслі в Україні, відзначався Всесвітній день нирки, проводяться медичні конференции и заходь для усіх, хто хоче зберігаті свои нирки здоровими.

Актуальність цієї тими НЕ спадає, тім паче, что 90% людей, что мают проблеми з Нирко, на початкових етапах дажеНЕ підозрюють про це.

Вісь 10 Ознака того, что Ваші нірькі, можливо, не в порядку:

  1. Ві Швидко втомлюєтеся, відчуваєте знесілення и зазнаєте проблеми з концентрацією. Це может означать, что нирки недостатньо добро очіщають вашу кров від токсінів.
  2. У ваз проблеми з сном. Це такоже может буті пов'язано з Накопичення токсінів в крови, Із-за дисфункції нірок. До речі, Сонне апное - розлади, при якому людина періодічно задіхається уві сні, - такоже Частіше зустрічається у людей з хворими Нирко.
  3. Ваша шкіра суха и зудіть. Цi органи у тому чіслі забезпечують Потрібнийрівень змісту мінеральних елементів и пожівніх елементів в крови. Пониження цього уровня негативно відбівається НЕ лишь на здоров'ї кожи, но и на міцності кісток.
  4. У вас прискореного сечовіпускання. Если відлучатіся в туалет "по-маленькому" доводитися Частіше, особливо Вночі, це может буті Ознакою пошкодженню нірковіх фільтрів (нефронів). Прискореного сечовіпускання такоже может буті симптомом інфекції сечовивідних Шляхів, або (у чоловіків) - збільшеної простати.
  5. Кров в сечі. Здорові нирки, фільтруючі дах, що не залішають кров'яні тільця в кровотоку. Проти, если нефрони не в порядку, смороду могут просочуватіся через фільтри, забарвлюючи січу в характерних червоний колір. Кров в сечі такоже может вказуваті на пухлини, камені в Нирко або інфекцію.
  6. Ваша січа пініться. Бульбашки в сечі - особливо Такі, Які НЕ зміваються З першого разу, - вказують на підвіщеній вміст в ній білку, Який ніркові фільтри знову ж таки не повінні пропускаті в січу. ДоРЕЧІ, така Піна схожа на піну від збивання яєць, тому, что складається з того ж білку - альбуміну. ??
  7. Постійна пріпухлість очей. Такий набряк знову ж таки может означать, что з вашого організму вімівається білок, Із-за погано працюючих нірок.
  8. Набряк ніг и гомілок. Дисфункція нірок прізводіть до того, что з організму погано виводу натрій, что и віклікає розпухання ніг и гомілок. Втім, цею симптом такоже может Говорити про захворювання серця, печінку або проблеми з посудинами ніг.
  9. Поганий апетит - це Загальний симптом, Який может проявлятіся в результаті різніх хвороб. Альо насічення крови токсінами Із-за дисфункції   знову ж таки может буті того причиною.
  10. судом в м'язах - смороду такоже могут буті віклікані порушеннях балансу мінеральних елементів (натрій, кальцій) у крови, Із-за дисфункції.

Если у вас є Які-небудь з ціх сімптомів, Варто перевіріті здоров'я звоїх нірок, звернувши до фахівців. Втім, проходити через таку перевірку регулярно рекомендується усім: це дозволити розпізнати хвороби, если вона є, на ранніх стадіях и ефективного ее лікуваті. Запускаті захворювання нірок очень Небезпечна!

БАГАТО корисностей на

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ