Головна : Новини

Вважаємо калорії і худнемо ефективніше

, 01:50
0 393

Найбільш оптимальним варіантом у боротьбі за красиве і здорове тіло буде протягом дня. На практиці застосування такого методу схуднення використовується дуже давно. Тому якщо Ви мрієте знизити вагу потрібно запастися терпінням і дотримуватися певних кроків. Для того, щоб вірно визначити кількість калорій, яке необхідно Вам для споживання щодня, тобто встановити скільки енергій Ви витрачаєтедля забезпечення життєвих процесів.

Однак багато ще залежить який спосіб життя веде людина. Якщо він активно займається фізичними навантаженнями потрібно харчуватися 5-7 рази на день, то для звичайної людини з малорухливим способом достатньо трьох разів.

Ті, хто фізично отримує загруЗКІ обмін речовин кілька прискорений тому їсти треба часто, щоб підтримувати роботу м'язів, це зменшує ризик того, що організм почне відкладати енергію запас. Багато людей захопившись ідеєю схуднути, різко обмежують себе в їжі, думаючи що чим менше калорії організм отримує тим більш швидкий процес схуднення, і в результаті організм виснажуєся від нестачі калорій і людина зривається, починає надолужувати втрачене, що призводить до ще більшій появі ваги. Це важкий удар по здоров'ю.

Дотримуватися дієти на підрахунку калорій можна два тижні, потім додати в раціон 500 калорії. Потім знову два тижні обмежити свій раціон. Таким чином Ваш органвим не відчує стресу і вага зменшиться природним шляхом. Якщо Ви хочете добитися успіху не знижуйте рівень повсякденних калорій менше 1200.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ