Головна : Новини

Медтури в Ізраїль

, 10:32
0 726

Так склалося, що при згадці Японії все відразу думають про електроніку, Німеччина – це машинобудування, а Ізраїль – це лікування. Причому організовано таким чином, що кожен пацієнт оточений турботою, розумінням і комфортом. Ізраїльські клініки забезпечені самим високотехнологічним обладнанням і самим кваліфікованим персоналом. Значна частина персоналу всіх рівнів вільно володіє російською мовою, а деякі види технологій винайдені і используються тільки в Ізраїлі. При цьому очевидна і фінансова вигода: безвізовий режим і майже триразова різниця у вартості лікування (у порівнянні з таким же в Західній Європі) створюють всі умови для якнайшвидшого лікування.

Рак – не вирок

Все це говорить про те, що якщо вам необходімо ретельне обстеження, уточнення діагнозу або високоефективні медичні послуги, то кращий вибір – це придбання медичного туру.

Розглянемо на конкретному прикладі. починається з укладення договору з координатором, який буде організовувати ваш медтур. Можна, звичайно, звернутися в яку-лбо клініку безпосередньо, але в цьому випадку вам доведеться самостійно організовувати своє перебування, записуватися в чергу на консультації фахівців, що може розтягнутися в часі і суттєво збільшити витрати.

    Все інакше, якщо організацією вашого перебування та лікування займається фахівець:
  • програмалікування та запис на консультації і діагностику складається задовго до вашого прибуття в Ізраїль;
  • все організовується таким чином, щоб ви отримали максимальний ефект за мінімально короткий час;
  • з моменту прибуття вас супроводжує координатор, організовуючи ваше пересування між діагностичними центрами та лікувальними кліниками.

В Ізраїлі рак – це просто одна з безлічі людських захворювань, яке потрібно вилікувати. І це тим простіше, ніж раніше виявлена ??хвороба. Крім того, методи лікування в Ізраїлі дозволяють локально впливати на уражену фрагмент, не зачіпаючи здорові органи і системи. Наприклад, променеватерапія проводиться точково і при мінімальних дозах опромінення. А оперативне втручання найчастіше проводиться ендоскопічно і з мінімальним травмуючим ефектом. Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ