Головна : Новини

Питання дня: глюкометр

, 10:35
0 853

Глюкометр – незамінний прилад в аптечки кожного паціента, у якого діагностували цукровий діабет. За допомогою цього приладу ви зможете отримати точні дані про вміст глюкози у вашій крові і зробити відповідні дії.

Які ще особливості характерні для цього пристосування? І які параметри потрібно враховувати при виборі глюкометра?

Формат аналізу. В даний час на ринку представлені глюкометри, які дозволяють провести аналізу мало не в польових умовах: на природі, на березі моря, у готелі, будинки або на дачній ділянці. Це пристосування із серії « One Touch » Щоб провести аналіз крові, вам не потрібно використовувати спеціальний апарат або заходити в стерильне приміщення. Головне – зробити невеликий надріз і розмістити одну краплю стрічки на спеціальній стрічці. За хвилину ви отримаєте точні дані про стан вашого організму.

Широкий асортимент таких глюкометрів ви знайдете на порталі:.

Похибка помилок. Ще один важливий критерій відбору глюкометрів – похибка помилки. Вона повинна бути мінімальною, інакше висновки про отриманих даних можуть бути помилковими, а ви, у свою чергу, уживіть дії, які тільки нашкодять вашому організму.

Види глюкометрів. Сьогодні ви знайдетена полицях аптек і в каталогах інтернет-магазинів три види глюкометрів:

- електрохімічні;

- фотометричні;

- раманівське.

У кожного свої особливості та переваги. Найнадійнішими вважаються глюкометри, которие працюють по « раманівське » принципом. Його плюс в тому, що для проведення аналізу кров пацієнта не потрібна. Ви дізнаєтеся про свій стан завдяки спектральному аналізу певної ділянки шкіри. Чим інтенсивніше його колір, тим більше вище рівень глюкози у вашій крові.

Купуйте якісний глюкометр&Ndash; візьміть цукровий діабет під контроль!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ