Главная : Новости

Спалювання калорій і фізична активність

, 09:08
0 2438

Прибирання пилососом не віднімає стільки сил, як заняття бігом. Однак відповідно до недавніх досліджень то, як ми думаємо про прибирання та веденні домашнього господарства, впливає на кількість спалюваних калорій. Петрова А. М. - співробітник жіночого журналу http://feelgood.ua розповість нам як впливають різні види фізичної активності на спалювання калорій.

Миття підлог шваброю проти бігу

Психологи Гарвардського університету задалися метою з'ясувати, чи впливає спосіб мислення на здоров'я. Виявилося, що більшість домогосподарок не вважають себе фізично активними, хоча більшу частину дня зайняті важкою виснажливою роботою. Більш того, їх статура підтверджує скоріше їх думку про бездіяльність, ніж той факт, що більша частина з них, по суті, цілими днями тренується.

Для вивчення цього феномена вчені взяли за основу фізіологічні дані 84 покоївок, що працюють в готелях, і розділили отриману групу навпіл. Поінформованою частини сказали, що ведення домашнього господарства - хороший фізичний вправу і відповідає рекомендаціям з щоденної фізичної активності. Дослідники продемонстрували, як певна діяльність тренує специфічні м'язи і спалює калорії. Контрольній групі не надали цієї інформації. Через 4 тижні проінформована група відчула збільшення фізичної активності, хоча фактично виконувала ті ж дії. Більше того, таке відчуття мало результатом об'єктивне поліпшення стану здоров'я. Група, що вважала роботу по дому заняттям спортом, знизила вагу, кров'яний тиск, тілесний жир, співвідношення кіл талії і стегон, а також індекс маси тіла.
Невже скинути вагу дійсно так просто? Потрібно тільки вірити, що це фізична вправа, і все?

Ефект плацебо цілком реальний (принаймні в даному дослідженні), але навряд чи цей спосіб виявиться ефективним для всіх. Можливо, ще рано закидати кросівки в дальній кут, але знання - сила, адже більшості з нас дійсно доводиться постійно прибирати свої оселі. Пам'ятайте про спалювання калорій - це допоможе вам втратити їх більше.
Так скільки ж калорій можна спалити під час прибирання? Ми підготували список приблизної кількості калорій, які ми втрачаємо на годину.

Витрати калорій

Підмітання: 240
Пакування / розпакування: 220
Миття підлог, стоячи на колінах: 325
Легка прибирання (витирання пилу, складання речей): 100
Загальна прибирання (миття посуду, прання): 200
Генеральне прибирання (прибирання пилососом, розвішування чистої білизни, багаторазові нахили): 260
Догляд за дитиною: 205
Прибирання снігу: 415
Розрівнювання газону граблями: 235
Стрижка газону: 325
Перестановка меблів: 400
Приготування їжі: 150
Купівля продуктів: 90

Пам'ятайте про те, що спалювати калорії можна не тільки виконуючи рутинну домашню роботу. Займаючись сексом, ми втрачаємо близько 110 калорій на годину, хоча все залежить від наших уподобань.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 100)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ