загрузка...
Главная : Новости

Які є БАДи для підвищення потенції?

, 11:44
0 435

БАД для поліпшення потенціїЯк відомо, БАД для підвищення потенції варто вибирати, виходячи з того, яке захворювання спричинило за собою розвиток еректильної дисфункції або імпотенції. Ринок переповнений препаратами (з яких багато як вітчизняних, так і іноземних), різними як за складом, так і за точкам дотику до чоловічого організму.

На чоловіків лягає величезна роль у повсякденному житті. Вони набагато частіше відчувають стрес, ніж жінки, не дивно, що навіть у молодому віці їм доводиться звертатися за допомогою фахівців і починати приймати певні препарати. На щастя, на початкових етапах більшість проблем з репродуктивною системою можна вирішити простіше, з чим і справляються БАДи. Всі вони ділять на 3 групи, згідно із методичними вказівками «Визначення безпеки та ефективності біологічно активних добавок до їжі»:

 1. Нутрицевтики. З назви зрозуміло, що ці засоби покликані нормалізувати хімічний склад харчового щоденного раціону, служать додатковим джерелом мінералів і вітамінів, білків, вуглеводів, амінокислот, і навіть харчових волокон. Нутрицевтики часто використовуються в спортивному харчуванні;
 2. Парафармацевтики. Вони мають іншу назву - біорегулятори. Застосовують як для профілактики захворювань, так і в якості терапії для підтримки функцій органів і систем;
 3. Пробіотики. Мабуть, найбільш відома група засобів, тому що використовується при багатьох захворюваннях, що супроводжуються порушенням мікрофлори кишечника. Вони включають в себе не тільки корисні бактерії, але і продукти їх життєдіяльності, які входять до складу мікробіоценозу органів травлення. Вони допомагають опосередковано зміцнювати імунітет.

Нутрицевтики для потенції

Нутрицевтики покликані поповнити харчову цінність ваших продуктів харчування, тобто вони діють на весь організм, а не тільки на потенцію. Якщо причина погіршення потенції полягає саме в нестачі вітамінів, мінералів чи інших компонентів, то такі БАДи її усунуть.

Відновлення потенції відбувається виключно за рахунок натуральних складових, в тому числі і рослинних екстрактів. Поєднання таких речовин дає можливість чоловікові на ранніх етапах перемогти захворювання, забезпечити собі стійку і постійну ерекцію.

Найбільш значущі компоненти нутрицевтиков:

 • Ніацин;
 • Вітамін Е;
 • Цинк.

Парафармацевтики для потенції

Парафармацевтики використовуються для профілактики та лікування захворювань, але їх дія обмежена фізіологічними можливостями організму. Це БАДи для підвищення потенції у чоловіків, які містять мінорні складові їжі. Що сюди відноситься? Це: органічні кислоти, флавоноїди, аміни, глікозиди, полі- і олігосахариди. Парафармацевтики діють відразу по декількох напрямках:

 • Регулюють функціональну активність органів і систем;
 • Активують системи, які відповідають за компенсаторно-пристосувальні реакції організму;
 • Регулюють роботу нервової системи;
 • Роблять позитивний вплив на мікробіоценоз кишечника.

Використання парафармацевтиков значно розширює можливості і ефективність проведеної стандартної терапії. Більшість цих БАДів безпечні у використанні і відносяться до засобів для потенції без побічних ефектів, діапазон дозувань досить широкий, що дозволяє діяти на всі системи організму без побічних проявів.

Пробіотики для потенції

Пробіотики цілком можна віднести до БАДів від імпотенції, тому що вони допомагають комплексно впливати на причини захворювання:

 • Чому вони стали так популярні? Все більше людей шукають способи лікування або підтримки свого організму за допомогою немедикаментозних засобів, у яких немає побічних ефектів. Пробіотики відносяться до препаратів, які містять такі мікроорганізми, як бактерії або дріжджі, що, в свою чергу, здатні налагодити мікрофлору кишечника;
 • У чому полягає допомога пробіотиків для потенції? Вони підвищують резистентність організму до інфекцій, синтезують вітаміни групи В, руйнують токсини, що виробляються в кишечнику. З цих причин пробіотики ефективні при захворюваннях урогенітальної системи і відносяться до БАДів для поліпшення потенції.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 43)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ