Главная : Новости

Вивід із запою на дому: в чому перевага?

, 18:24
12 1918
Вивід із запою на дому

Для багатьох в нашій державі пропустити чарку другу алкоголю — це не щось жахливе, а скоріше норма. І завдячує вона цьому пропаганді культурного вживання міцних напоїв, яка неприховано проводиться у всіх ЗМІ. Саме тому до п'яниць у нас ставляться з гумором і розумінням. А якщо заглянути в історію то на Русі таких людей всі жаліли. Адже як говорить приказка: «Бог зберігає п'яниць, дурнів і блазнів». Але насправді алкоголізм — це хвороба, при чому дуже підступна. І виною всьому його соціальна прийнятність в суспільстві, що сильно ускладнює діагностику цього захворювання на ранній стадії.

Саме тому, якщо у когось із вашої сім'ї є проблеми з надмірним вживанням алкоголю — потрібно терміново вживати заходи! Ну а якщо ви бачите що близька вам людина кожен ранок похмеляється, то це означає, що у неї вже друга стадія алкоголізму. Вірним супутником захворювання на цій стадії є запій — систематичне вживання спиртного, коли людина просто не може зупинитися. Як результат, її життя перетворюється на низку вечірніх сп'янінь та ранкових опохмілень. І саме страшне в даній ситуації — це те, що перервати даний стан самостійно вона не може. Тому щоб подолати даний стан спочатку потрібне екстрене втручання, а згодом повноцінна терапія.

Чому вивід із запою краще проводити вдома?

Запій — це дуже небезпечний стан, як для здоров'я людини, так і для її життя. Інтоксикація організму є настільки сильною, що під удар потрапляють всі внутрішні органи. Саме тому, людина потребує швидкої детоксикації. Але часто на транспортування її в стаціонар або немає часу, або пацієнт відмовляється туди їхати. Виходом із даної ситуації є вивід із запою вдома, який в Одесі пропонує здійснити наркологічна клініка «Інсайт»:  https://ins-clinic.in.ua/.

Основні переваги виводу із запою вдома:

  • Швидкість. Після виклику, спеціаліст приїде до вас приблизно за годину. Це дійсно набагато швидше, чим витрачені години на вмовляння людини поїхати в стаціонар, його збір і дорогу до медичного закладу.
  • Мінімум стресу. Сама детоксикація проводиться дуже швидко і, головне, у знайомому для алкоголіка місці — в нього вдома (не треба нікуди їхати, створюючи для нього додатковий стрес).
  • Результативність. Фахівці прибувають на виклик із дієвими лікарськими препаратами, що дають можливість в найкоротші терміни полегшити стан пацієнта.
  • Доступна ціна. Сьогодні, вартість виводу із запою вдома становить біля 1000 грн.
  • Анонімність. І, найголовніше, це повна анонімність. Як результат, людина не потрапляє в поле зору сусідів, поліції та медиків. Тобто ні в кого не виникне непотрібних запитань і у людини в майбутньому не буде зайвих проблем.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
5 (голосов: 4)

Читайте также:


Комментарии

avatar ProfBOY - 12 Август 2020, 18:42

Я ось думаю, а де Ви матеріал взяли для вирішення описаної у статті, невже з голови?

avatar labist - 12 Август 2020, 19:14

Мені все сподобалося

avatar sutener5 - 12 Август 2020, 19:44

Каменти жгут! :-D

avatar DirtBandido - 12 Август 2020, 20:14

Хорошая статья, узнал много нового!)

avatar anon_abc - 12 Август 2020, 20:40

Сколько ж можно говорить…

avatar SharkTM - 12 Август 2020, 21:18

ух ти...

avatar kentawr13 - 12 Август 2020, 21:59

Через некоторое время Ваша статья станет популярной. Запомните мои слова.

avatar webmakeit - 12 Август 2020, 22:19

отлично !!! Все супер!

avatar fowku - 12 Август 2020, 22:57

вот это позитив) просто класс)

avatar userno5 - 12 Август 2020, 23:05

щось в цьому є, безумовно

avatar Erunesuto - 12 Август 2020, 23:40

Спасибі, стаття дуже допомогла.

avatar spasitepomogite - 13 Август 2020, 00:16

Да, довольно интересная статья.

ВВЕРХ