Позбавлення від паразитів
Практично кожна людина, що вживає забійну їжу (м'ясо, рибу), є носієм скопища паразитів:
мікробів, вірусів, гельмінтів, що живуть за рахунок господаря і є справжньою причиною більшості хвороб.
Основне завдання будь-якого паразита - непомітно жити в організмі носія. Бувають зовнішні паразити і внутрішні. Ми говоримо про паразитів, які живуть всередині тіла людини. Вони можуть жити в будь-якому органі чи тканині носія.
Загальна кількість видів паразитів, які можуть жити за рахунок людини, обчислюється кількома сотнями. Методи дослідження, що існують в сучасній паразитології, ще недостатньо досконалі, щоб виявити всіх паразитів, які переховуються в тілі. Вважається, що паразити - це "хвороба брудних рук". Стереотипи мислення, сформовані санітарною освітою, не дають повного уявлення про причини гельмінтозу. Паразити заносяться в організм не тільки брудними руками. Їх джерелом можуть бути різні продукти. Переносять гельмінтів всяке птаство і плазують комахи, а також собаки і кішки. Яйця глистів навіть можуть передаватися немовляті від матері через кров. Гельмінти здатні жити в організмі людини десятиліттями, адаптувавшись до самих несприятливих умов і практично нічим себе не проявляючи до моменту зниження імунітету господаря. Про гельмінтної симптоматиці можна говорити, якщо у людини бувають напади слабкості, він різко худне або повніє, якщо у нього незрозумілі головні болі, схильність до шлунково-кишкових розладів, проносів, нудоти і т.п. Шкірні хвороби: псоріаз, нейродерміт, герпес, звичайні прищі - теж можуть вказувати на наявність в організмі паразитів. Прояви гельмінтозу можуть бути абсолютно нестандартними і залежать від виду гельмінтів і місця їх знаходження. А облюбувати вони можуть будь-який орган і тканину.
Звільнення від паразитів часто знімає діагноз безпліддя; виводить з передракового стану; звільняє від колітів, виразок, холециститів, вузлів на щитовидній залозі, артритів, ендокринних та серцево-судинних розладів, хвороб шкіри. Щоб позбутися від паразитів, треба дотримуватися вегетаріанську дієту. Довгий і звивистий шлунково-кишковий тракт людини значно відрізняється від короткого шлунково-кишкового тракту хижаків, що харчуються м'ясом. Людина за будовою організму відноситься до приматів (мавпам), тому природною для нього є рослинна їжа. На переробку м'ясної їжі людини-зації організму доводиться витрачати багато енергії, і все одно м'ясо піддається скоріше не переварюванню, а гниття, створюючи сприятливе середовище для глистів. Крім того, м'ясо - основне джерело патогенної мікрофлори і живильне середовище гельмінтів, місце їх розмноження.
Для знищення глистів м'ясо повинно піддаватися тепловій обробці не менше 3-х годин, але після цього воно стає практично неїстівним. Вегетаріанська дієта позбавляє паразитів живильного середовища. Горіхи, овочі, фрукти, зелень у сирому вигляді містять ферменти, фітонциди й інші речовини, які несумісні з життям паразитів. Зелений і оранжевий кольори паралізують функції гельмінтів, тому зелень, моркву, гарбуз, помідори, обліпиха, хурма давно оцінені народною медициною.
У вигнанні паразитів велике значення має селезінка - орган, що виробляє особливу мікрофлору, яка згубно діє на гельмінтів. Селезінку необхідно підтримувати смутками, які посилюють її функції. Гіркоти потрібні і для формування повноцінної жовчі, що виробляється печінкою, також бере участь в протівопаразітной захисту.
У харчуванні південних народів не випадково превалюють пекучі прянощі і гіркоти: ці приправи оберігають від зараження паразитами, яких особливо багато в умовах теплого клімату.
У росіян теж було прийнято додавати в їжу гіркоти. Порошком з пижма, наприклад, заправлялися щі, юшки та другі страви. Незамінний засіб для позбавлення від глистів - полин. Вона не тільки вбиває всяких паразитів, але і вилікує-кість багатьом хворобам. Щоб звикнути до її гіркоти, треба починати з малих доз: перед їжею довго жувати невеликий квіточка (сухий або свіжий), а потім проковтнути. Через кожні 2 години процедуру повторювати. На 2-ий день - раз на 2 години ковтати вже по 2 квіточки. На 3-ий - по 3. На 4-ий - по 4 квіточки. З 5-го дня полин приймати по 5 квіточок 3 рази на день перед їжею і четвертий раз - на ніч протягом 2-х тижнів. Полин можна затримувати на деякий час у роті для дезінфекції зубів, ясен і гортані.
Суха трава краще, ніж відвар, бо рідина швидко пробігає по шлунково-кишковому тракту, а порошок переробляється набагато довше, проникаючи в усі малодоступні місця.
Таким же чином можна приймати пижмо і деревій. Ефект очищення посилиться, якщо перед прийомом протиглистових препаратів провести розвантажувально-дієтичну терапію на соках і трав'яних відварах протягом 2-3 днів. А перед цим 1-2 тижні дотримуватися вегетаріанську дієту. Всі протівопаразітние процедури необхідно супроводжувати мікроклізмами, оскільки гельмінти, гинучи, розкладаються і отруюють організм. Для цього 1 ч.ложку полину залити 1 літром води, довести до кипіння, потримати на вогні 30 секунд, настояти 10 хвилин, остудити до +40 ° С. Перед сном ввести 50-100 мл розчину в чистий пряму кишку і залишити на ніч в кишечнику. Жінкам корисно робити цим розчином спринцювання, так як слизова піхви є благодатним середовищем для проживання паразитів, починаючи з найпростіших (трихомонад, хламідій) і закінчуючи заповзають сюди з кишечника глистами. Приймати противогельминтні рослини краще в дні повного місяця і молодика, коли паразити активізуються і
ведуть процес розмноження. У цей період потрібно уникати їжі з високим вмістом цукру і дріжджових продуктів, які є прекрасним живильним середовищем для гельмінтів. Проведення протівопаразітной процедури буде безболісним, якщо звільнити від глистів своїх домашніх тварин, препарати для яких можна придбати в зоомагазинах. Лікування тварин потрібно проводити не менше 2-х разів на рік. Слідкуйте за станом свого організму, і як тільки відчуєте нездужання і слабкість, які можуть свідчити про зараження гельмінтами, скористайтесь наведеними вище порадами.
Баранова Світлана Василівна. Зміцнення організму