Пробінорм
Компанія Артлайф представляє новий біологічно активний комплекс «Пробінорм». Він являє собою комплекс живих бактерій і знаменує новий щабель у виробництві бактеріальних біокомплексів. Біологічно активний комплекс «Пробінорм» призначений для відновлення і підтримки мікрофлори кишечника. Спеціально підібрані в комплексі «Пробінорм» штами біфідо-і лактобактерій сприяють процесам ферментативного перетравлення їжі, стимулюють активність лімфоїдного апарату, синтез імуноглобулінів, беруть участь у виведенні токсинів і виробляють біологічно активні речовини, що регулюють багато функцій організму.
Людина - це складна біосистеми, сталість роботи якої забезпечується безліччю факторів. Стан мікрофлори - комплексу дружніх мікроорганізмів, що живуть у кишечнику людини - один з найважливіших механізмів регуляції функції травного тракту, імунітету та обміну речовин. Мікробна флора кишечника бере участь у багатьох життєво важливих процесах людського організму, який в свою чергу є для неї місцем існування.
Мікрофлора людини виконує ряд важливих для життєдіяльності функцій. Перш за все, корисні мікроорганізми кишечника є елементом захисної біоплівки. Вони виключають можливість розмноження хвороботворних мікроорганізмів усередині травного тракту. Дружня мікрофлора стимулює вироблення захисних антитіл, підвищуючи опірність організму. Корисні кишкові бактерії беруть участь в процесах травлення їжі, обміну речовин і беруть участь у підтримці сталості внутрішнього середовища організму. Порушення будь-якої з цих трьох функцій призводить до метаболічних зрушень, виникнення дефіциту вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин в організмі людини, зниження його імунної спроможності.
Біфідобактерії беруть активну участь у травленні і всмоктуванні. Вони сприяють процесам ферментативного розщеплення їжі, тому що підсилюють гідроліз білків, зброджують вуглеводи, жири обмилюють, руйнують грубу рослинну клітковину, стимулюють перистальтику кишечника. Біфідобактерії несуть вітамінообразующая функцію. Вони беруть участь в синтезі і всмоктуванні ряду вітамінів. Важливою функцією біфідобактерій є їх участь у формуванні імунітету: вони стимулюють лімфоїдний апарат, синтез імуноглобулінів, підвищують активність лізоциму та сприяють зменшенню проникності тканинних бар'єрів для токсинів.
Лактобактерії беруть активну участь у процесах травлення і всмоктування, стимулюють перистальтику кишечника. Лактобактерії беруть участь у виведенні токсинів, виступаючи в ролі "природного біосорбенту", акумулюючи з'єднання металів, феноли, формальдегіди, що викликають зміни в імунній системі. Ці бактерії також виробляють біологічно активні речовини (наприклад, коротколанцюгові жирні кислоти), що регулюють багато функцій організму: роботу шлунково-кишкового тракту, обмінні процеси, роботу печінки та інших систем організму. Недолік лактобактерій супроводжується дисфункцією травлення, затримкою виведення продуктів метаболізму.
Кишкова мікрофлора (біфідо-і молочнокислі бактерії) може постраждати в результаті алкогольної або іншої інтоксикації, неправильного харчування, у разі безконтрольного та необгрунтованого прийому антибактеріальних препаратів. Крім того, в раціоні сучасної людини недостатньо кисломолочних продуктів, рослинної клітковини, які служать джерелом живильних речовин для бактерій кишкової групи.
Дисбактеріоз - це порушення біологічної рівноваги між патогенної (шкідливою) і фізіологічної (природної і корисної) мікрофлорою в організмі людини, зокрема, в кишечнику. Наслідком дисбактеріозу кишечника є бродіння і гниття залишків їжі. Продукти гниття всмоктуються в кров і отруюють людський організм. Людина, яка страждає дисбактеріозом, стає дратівливою, пригніченим, у нього часто змінюється настрій, в ряді випадків при дисбактеріозі можуть відзначатися зміни слизової оболонки губ, деформація нігтів і випадіння волосся, помірно виражена кровоточивість.
Профілактичні заходи з оздоровлення кишкової мікрофлори, підтримка і нормалізація її стану, є необхідною умовою для повноцінного імунітету, поліпшення опірності організму інфекційним захворюванням і нормального функціонування всіх систем організму. Для підлітків підтримка мікрофлори актуальна, тому що вона дозволяє уникнути частої стомлюваність і зниження працездатності, зберегти здоров'я репродуктивної системи на всьому протязі її формування, зменшити ризик і вираженість алергодерматозів, а також підвищити загальну опірність організму.
Не менш важливий фізіологічний баланс мікроорганізмів, для дорослих. Але жінкам слід особливо уважно поставитися до профілактики дисбактеріозу кишечника. Мікрофлора бере участь в регуляції багатьох процесів жіночого організму, в значній мірі визначає гормональний статус і здатність до дітородіння у жінки. Дисбактеріоз негативно впливає на мікробіоценоз піхви, що провокує розвиток кандидозу і підвищує сприйнятливість до інфекційних захворювань сечовивідної системи.
Як вже говорилося, мікроорганізмам належить велика роль у підтримці імунного нагляду в організмі, зокрема, від стану мікрофлори залежить синтез імуноглобулінів. В організмі жінки середнього віку особливе значення набуває підтримання нормального рівня імуноглобуліну G, який бере участь у виробленні колагену і зміцненні шкіри.
Не менш важливо сотояние мікрофлори кішечінка для літніх людей, адже з віком показники мікрофлори кишечника починають погіршуватися, і як наслідок, знижуються захисні функції мікрофлори. Зниження сопротвляемості може проявитися в зменшенні протидії злоякісним новоутворенням, хронічних захворювань, патогенних мікроорганізмів. Крім того, погіршення стану мікрофлори знижує здатність переробляти холестерин в кишечнику. Все це неминуче веде до прискорення старіння організму.
Своєчасна турбота про дружні бактеріях і нормалізації кишкового біоценозу дозволить отримувати весь перелік вітамінів - у загальній кількості до 50% добової потреби, а також до 70% амінокислот (в т.ч. незамінних). Крім того, поліпшити стан ферментного, мінерального та енергетичного обмінів.
Для підтримки мікрофлори створено безліч пробіотичних продуктів, або інакше - пробіотков. Так називаються продукти, що містять комплекси корисних для організму живих форм бактерій, які при надходженні в кишечник нормалізують його екосистему і макрофлору організму в цілому, виліковують захворювання, пов'язані з порушенням мікробної екології кишечнику, а також попереджають розвиток багатьох патологічних процесів.
Особливим продуктом серед інших пробіотиків є біоактивні комплекс «Пробінорм». Він являє собою простий, надійний і зручний спосіб підтримки мікробної рівноваги в кишечнику. Цей комплекс створений із застосуванням інноваційної біотехнології мікрокапсулювання бактерій, розробленої і запатентованої фахівцями компанії Артлайф.
Одним з найважливіших переваг комплексу «Пробінорм» є його мікрокапсульована форма: бактерії полягають в тонку мікрокапсулу, покриту міцної оболонкою з біополімерних речовин, що захищає їх від впливу факторів зовнішнього середовища і забезпечує стійкість до кислого середовища шлункового вмісту. Крім того, біоактивні комплекс «Пробінорм» містить кілька видів штамів бактерій, що за даними досліджень останніх років, є найкращим для корекції і підтримання мікробної екології кишечнику.
Запантентовали технологія мікрокапсулювання дозволяє добитися практично стовідсоткової доставки корисних мікроорганізмів у кишечник, а міцна оболонка мікрокапсули виключає згубний контакт дружніх бактерій з агресивною кислим середовищем шлунка і лужної - дванадцятипалої кишки ..
Ядром мікрокапсули служить каркас з природних волокон, які є живильним середовищем для бактерій. Це зберігає біологічні властивості бактерій тривалий період, включаючи час транспорту до місця їх активної життєдіяльності.
Підвищенню виживаності мікроорганізмів служить включення до складу комплексу вітамінів і пребіотічекіх речовин в дозуванні, оптимізованої під потреби мікроорганізмів. У присутності цистеїну, параамінобензойної кислоти, вітамінів групи В і безпосереднього харчового субстрату, яким є інулін і волокна кори артишоку, поліпшується здатність бактерій до розмноження і їх виживання.
Включення до складу капсули комплексу «Пробінорм» ферменту папаїну є додатковим факторм, що збільшує приживлюваність колоній бактерій в кишечнику. Цей фермент забезпечує повноцінне, якісне травлення в період заселення кишечника бактеріями, підвищуючи якість харчування мікроорганізмів.
Біоактивні комплекс «Пробінорм», нормалізуючи стан мікрофлори і відновлюючи мікробна рівновага, підтримує естетвенное функціонування кишечника.
До прийому комплексу «Пробінорм» через нестачу природної флори розвинулася патогенна флора, яка після прийому витісняється корисними кишковими бактеріями.
Патогенні мікроорганізми заважають завершенню процесу травлення і всмоктування води, неперетравлені залишки їжі руйнуються в процесі гниття, формується інтоксикація, може виникнути діарея, яка призводить до зневоднення не тільки тканини кишечника, але й організму цілком. Після прийому комплексу «Пробінорм» відновлюється травлення, вода і їжа всмоктуються нормально.
До прийому комплексу «Пробінорм» знижена активність імунних клітин усіх типів, як синтезують імуноглобуліни, так і поглинаючих хвороботворні мікроорганізми, може сприяти приживанню інфекції в кишечнику. Корекція стану мікрофлори комплексом «Пробінорм» сприяє відновленню функціональної активності клітин системи імунітету.
Ефективність комплексу «Пробінорм» підтверджена даними клінічної апробації, яка проводилася в 2006 році на базі кафедри внутрішніх хвороб, факультету підвищення кваліфікації та післядипломної підготовки фахівців СібГМУ (м. Томськ). Керувала апробацією д.м.н., професор Бєлобородова Ельвіра Іванівна, результати дослідження були повідомлені на міжрегіональній конференції з проблем травлення у вересні 2006 року в місті Томську.
У клінічному дослідженні взяли участь 30 добровольців з дисбактеріозом II ступеня (згідно класифікація Куваєва І.Б., Ладозе К.С., 1998), викликаного прийомом антибіотиків. Вік випробуваних склав в середньому 40,5 років, а давність захворювання - 3,0 року. У всіх без виключення в якості супутньої патології виявлено метаболічний синдром (ожиріння I-II ст., Гіпертонічна хвороба II ст., Гіперхолестеринемія).
Згідно з даними лабораторного дослідження, прийом комплексу «Пробінорм» сприяв зростанню числа корисних мікроорганізмів у кишечнику, усуваючи пошкодження мікрофлори, отримані в результаті антибіотикотерапії, інтоксикацій або стресу
У кишечнику людини проживають мікроби, звані умовно патогенними. У певних умовах, коли знижений імунний нагляд в організмі, ці мікроорганізми розмножуються, викликаючи захворювання. Прийом комплексу «Пробінорм» зменшує число колоній умовно патогенних мікроорганізмів, які активізуються при неправильному харчуванні, недоїданні, інфекціях верхніх дихальних шляхів.
Корисна мікрофлора, активно приживаючись в кишечнику після прийому комплексу «Пробінорм», зменшує кількість хвороботворних мікроорганізмів, таких як стафілококи або грибки, сприяючи загальному оздоровленню організму.
Нормалізація мікрофлори супроводжується позитивними змінами в імунному статусі: нормалізуються рівні імуноглобулінів крові, що свідетельствет про своєчасне реагування системи імунітету на чужорідні речовини мікробного або іншого походження.
Саме фактом загального оздоровлення організму в результаті поліпшення стану мікрофлори пояснюється ефективність комплексу корисних кишкових бактерій після антибактеріальної терапії та впливу токсинів, при дисфункціях травлення, порушеннях всмоктування їжі, зниженій кислотності шлункового соку, хронічних захворюваннях органів травлення, захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, В12 і фолієводефіцитної анемії.
Такий широкий спектр станів, при яких рекомендований прийом комплексу «Пробінорм» визначається його перевагами перед аптечними препаратами, ефект яких часто припиняється після закінчення прийому.
До цих переваг відносять:
1. Наявність мікрокапсульована форми бактерій (100% доставка до місця локалізації)
2. Наявність поживних речовин в комплексі з бактеріями (оптимальне формування середовища для життя)
3. Наявність факторів зростання для бактерій (стимуляція розмноження і максимально швидка корекція мікробного рівноваги)
4. Наявність пеллетірованного папаїну, що підтримує внутрішньокишкове травлення (запобігання мікробних колоній від токсичної дії шкідливих метаболітів).