HB Control

Надлишок маси тіла не закладено природою як норми і є модифікується фактором ризику в розвитку багатьох соціально-значущих захворювань: хвороб серця і судин, суглобів, підвищеного артеріального тиску, цукрового діабету, депресій.
HB Control → Купити
Опис:
  

Багато хто з нас не раз задавали собі питання, як позбавитися від зайвої маси тіла і навіть робили спроби схуднути за допомогою різних дієт. Однак далеко не всі спроби знизити масу тіла закінчуються успішно. Більше того багато людей з подивом помічають, що після скасування дієти вага тіла повертається до вихідного, а деколи і перевершує його. Це пов'язано з тим, що застосування різних дієт з метою коригування маси тіла відбувається в більшості випадків безсистемно і провокує формування обмежувального типу харчування, який характеризується хаотичним використанням різного роду скорочених дієт, часом змінюються харчовими гульні (переїданням). Цей тип харчування супроводжується зниженим надходженням життєво важливих нутрієнтів в організм, зниженням загального самопочуття, поступовим порушенням обміну речовин, пов'язаних з неправильним використанням організмом енергії надходить їжі.

Для того, щоб нормалізувати обмін речовин і вирішити проблему надмірної ваги, необхідно:
- Відновити нутріентний балансу раціону і баланс між витратою і споживанням енергії, порушеного через переїдання
- Сформувати правильне харчову поведінку
- Підвищити мотивацію
- Усунути стрес-фактор, викликаний обмеженням їжі
Фахівці компанії Артлайф розробили програму Нealth & Body control, метою якої є плавне поступове приведення показників маси тіла до норми, закріплення її у фізіологічному для організму діапазоні.

Мета комплексу Нealth and Body control - відновити порушені обмінні процеси.

Перевагою програми є багаторівневе рішення, яке включає:
1 Забезпечення нормалізації обміну речовин, мобілізації жиру з жирової тканини з наступним його розпадом
2 Високоефективне очищення організму від токсинів і продуктів порушеного метаболізму
3 Нормалізацію емоційного статусу та усунення негативних емоцій, пов'язаних з перебудовою режиму прийому їжі і зміною її кількості
4 Формування правильного харчової поведінки
5 Підтримка високого життєвого тонусу
Програма Нealth & Body control складається з 5 продуктів, що пройшли клінічну апробацію в декількох медичних установах, в ході якої порівнювалася дія звичайного зменшення калорійності їжі і зниження каллоража на тлі прийому програми.

НВ 1
наносорбент у водорозчинній гелевою формі

Комплекс НВ 1 є ефективним регулятором водно-мінерального балансу, сприяє виведенню з організму надлишку рідини і санації шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи, підвищує ефективність зв'язування і виведення з організму токсинів і шкідливих продуктів метаболізму.
Володіє високою сорбційною активністю завдяки вхідним в його склад наночасткам діоксиду кремнію. Вхідні до складу НВ 1 розчинні харчові волокна (полісорбовіт, гуміарабік, фібрулін і натрію альгінат) мають виражену репаративну дію на слизову шлунково-кишкового тракту, підтримують фізіологічний рівень пребіотіческіх елементів живлення в кишечнику, що нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту у всіх його відділах. Комплекс НВ1 має сечогінну, потогінну, жовчогінну та гепатопротекторну дію, антимікробної та антитоксичної активністю завдяки сочетанному впливу екстрактів листя берези, малини, брусниці, квіток безсмертника, касії, наявності ниркового чаю (ортосифона), а також силимарина.
Склад: гуміарабік Інстантгам АВ, екстракт сени сухий (каси гостролистого), екстракт брусниці, полісорбовіт 95, натрію альгінат, екстракт листа малини сухий, екстракт ортосифона сухий, інулін «Фібрулін інстант», сухий екстракт шроту плодів розторопші плямистої, екстракт безсмертника сухий, екстракт листя берези сухий, кремнію діоксид. Допоміжні речовини: вода, калію сорбат, натрію бензоат, смако-ароматична основа «Грейпфрут».

НВ 2
комплекс амінокислот і вітамінів

Сприяє нормалізації настрою і емоційного статусу, стимулює синтез ендогенних молекул (ендорфінів і медіаторів), що відповідають за відчуття голоду, регулює порушення центру голоду і насичення в головному мозку. Підвищує ефективність використання поживних речовин.
Склад НВ 2 являє собою комбінацію амінокислот (5-гідрокси-триптофану, L-фенілаланіну, L-тирозину), що мають першорядне значення для функціонування ЦНС і особливо - головного мозку. Ці амінокислоти володіють природними антидепресивними властивостями, покращують стан емоційної сфери, сприяють конструктивному сприйняттю обмежень у звичному обсязі харчування, допомагають не сприймати це як додатковий стрес, і в комплексі підвищують стійкість до такого. Завдяки композиції амінокислот вдалося добитися м'якої підтримки емоційної рівноваги, без яких би то не було побічних ефектів у вигляді безсоння, підвищеної збудливості або збільшення апетиту, які незмінно супроводжують призначення цих амінокислот у вигляді монопрепаратів. Крім зазначеного спектра амінокислот у комплекс НВ 2 входить L-метіонін, підвищує виведення ліпідів з печінки, чим сприяє її активній участі в інших видах обміну, зокрема, вуглеводному.
Склад: L-фенілаланін 110 мг, L-тирозин 110 мг, L-метіонін 90 мг, L-триптофан 40 мг, нікотинамід (В3) 4 мг, піридоксину гідрохлорид (В6) 0,4 мг. Допоміжні речовини: сорбіт, какао порошок, ароматизатор чорний шоколад, кафос, тальк, магнію стеарат, діоксид кремнію Neosyl, підсолоджувач Стевіазід.

НВ 3
комплекс для відновлення та регулювання вуглеводного обміну

Комплекс НВ 3 знижує апетит, що дозволяє організму адаптуватися до зменшеного вступу глюкози ззовні і використовувати її більш ефективно, не допускаючи накопичення її надлишку в кровоносному руслі й переробки в жир.
Формула НВ 3 підсилює чутливість клітин до інсуліну за рахунок дії екстракту джімнеми Сільвестрі, введеної в комплекс в запатентованій формі фітоліпосом. Дія НВ 3 дозволяє зменшити рівень цукру в крові, фізіологічний стан вуглеводного обміну, сповільнює засвоєння вуглеводів, пролонгує почуття насичення. Такий вплив на обмін цукрів роблять також екстракти гарцинії, фукуса, худіі. Протеолітичні і ліполітичні ферменти підвищують біодоступність надходить їжі. Янтарна кислота додатково підсилює ефективність використання кисню клітинами. Збалансований комплекс вітамінів і мікроелементів охороняє від виникнення харчового дефіциту в результаті зниження звичного обсягу харчування.
Склад: сухий екстракт гарцинії камбоджійської, фукус харчової, Джімнема РЕ 25%, Худія екстракт, бромелайн, бурштинова кислота, папаїн, піридоксину гідрохлорид (В6), рибофлавін (В2), тіаміну хлорид (В1), пиколинат хрому, калію йодат, натрію молібдат , ванадіевокіслий амоній. Допоміжні речовини: лактоза, лецитин, тальк, кальцію стеарат, барвник чорний блискучий.

НВ 4
термоджетики

Термоджетики з енерготонізірующім і адаптогенними дією, стимулює основний обмін, підсилює інтенсивність спалювання жиру.
До складу комплексу НВ 4 входять адаптогени, відомі своїм тонізуючу дію: екстракти гуарани, зеленого чаю, екстракт, готу коли і лимонника. Ці рослинні компоненти мають стимулюючу дію, посилюють енергетичний обмін, діє як іммунорегулятори, нормалізуючи імунореактивних процес, швидко ліквідують втому, переутомляемости і можливі порушення біоструктурних механізмів захисту.
Склад: гуарана екстракт, натуральний екстракт зеленого чаю, екстракт готу кола сухий, екстракт лимонника. Допоміжні речовини: гліцерин, вода, гуміарабік інстантгам АВ, калію сорбат, натрію бензоат.

НВ 5
комплекс для підтримки і корекції ліпідного обміну

Сприяє ефективній корекції ліпідного обміну.
Що входить до складу комплексу хітозан блокує всмоктування надлишку жирів у шлунково-кишковому тракті. L-карнітин, що забезпечує транспорт довголанцюгових жирних кислот, окислюються з виділенням енергії, і коензим Q10 стимулює вивільнення жиру з жирової тканини і його руйнування, а також підвищує використання жирів клітинами м'язової та іншими тканинами організму як джерело енергії. Включена до складу ліпоєва кислота покращує реологічні властивості крові, бере участь у захисті біологічних середовищ організму від вільних радикалів, зменшує ризик атеросклерозу. Глутамінова кислота покращує метаболізм тканини мозку.
Склад: олігосахарид хитозана, L-карнітин, L-глутамінова кислота, коензим Q10, ліпоєва кислота.

Система Харчування Артлайф
Система харчування, розроблена фахівцями компанії Артлайф, являє собою схему побудови раціону з урахуванням надлишку маси тіла і бажаної точки її корекції. Прийом комплексів програми Нealth & Body control фіксований за часом і за кількістю прийомів їжі. Під час курсу рекомендується 5-6 разове харчування з інтервалом між прийомами 3-4 години. Регулярність і кратність харчування, а також певний рівень фізичних навантажень є основою для досягнення доброго результату і подальшої стабілізації ваги на оптимальному рівні.
Використовуючи програму Н & B control, можна не відмовляти собі в улюблених продуктах, якщо вони вкладаються в рамки розрахованої калорійності щоденного меню. Рекомендуємо обмежити прийом макроергічних продуктів (морозиво, шоколад, сало, жирне м'ясо), а також продуктів, що стимулюють апетит (алкогольні напої, гостра, пряна їжа). Це допоможе вже з перших днів програми почати повертати центру голоду і насичення в головному мозку здатність працювати за призовом почуття істинного голоду, а організму повернути здатність цінувати надходить енергію їжі і використовувати її за призначенням, а не «про запас». Для того, щоб не допустити зниження найважливіших поживних речовин в раціоні - рекомендуємо використовувати спільно з програмою продукти функціонального харчування Артлайф.

Формула жінкиЧи являється ліками:
  Ні

Сертифікат:


ВВЕРХ