Кларівіт

Комплекс на основі рослинних компонентів для профілактики алергічних захворювань і дисфункцій системи імунітету.
Кларівіт → Купити
Опис:
  

Алергію прийнято називати хворобою цивілізації. Дійсно, погіршується екологічна ситуація, неадекватна лікарська терапія, зростаюче вживання продуктів хімічної промисловості, стресові навантаження призводять до того, що знижується імунний захист організму людини і значно підвищується його сприйнятливість до впливу алергенів.
Алергени знаходяться всюди, але потрапляючи в організм не в кожного викликають специфічну реакцію. Алергічна реакція - результат попадання в організм алергену і вивільнення у відповідь на його присутність особливої ​​речовини - гістаміну. Гістамін в нормі присутній в організмі в неактивному стані і є учасником багатьох фізіологічних реакцій. Однак, якщо з якихось причин відбувається збій в роботі систем, вивільняють і зв'язують його, може виникнути надлишок гістаміну, який лежить в основі розвитку симптомів алергії - свербіння, сльозотечі, підвищення продукції слизу носовою порожниною, спазму гладкої мускулатури, який особливо небезпечний, якщо порушені органи дихання.
У цьому випадку незамінним засобом стане новий біологічно активний комплекс від Компанії Артлайф - «Кларівіт», дія якого заснована на зміцненні мембран клітин, придушенні викиду гістаміну з депо, поліпшенні мікроциркуляції і нейтралізації вільних радикалів. До складу комплексу «Кларівіт» входять тільки натуральні компоненти безпечні і при його застосуванні не виникають такі побічні реакції, як сонливість, звикання, синдром відміни. Тривале застосування комплексу «Кларівіт» покращує реологічні властивості крові, усуває циркулюючі імунні комплекси з мікроциркуляторного русла, сприяє підвищенню імунітету, а також загальної опірності організму несприятливим факторам навколишнього середовища (токсинів, алергенів).

Активні інгредієнти комплексу Кларівіт збалансовані з урахуванням їх дії на організм.

У рецептурі переважають компоненти з вираженим і експериментально доведеним антигістамінну дію.
Біофлавоноїди (гесперидин, кверцетин і дигідрокверцетин) крім мембраностабілізуючої дії мають потужний сосудоукрепляющим ефектом. В аспекті протистояння алергії це проявляється в утриманні гістаміну в опасистих клітинах, а також у зниженні проникності судин.
Екстракт солодки облаем протиалергічну дію, заснованому на стабілізації мембран і яскравому протизапальній ефекті. Цей екстракт, крім зниження схильності до алергічної реакції (гипосенсибилизирующее дія), має здатність знімати спазм гладкої мускулатури.
Мікроелементи (кальцій, цинк і магній) мають спрямованим протиалергічну, антигістамінну, спазмолітичну дію.
Вітамін В5 (пантотенат кальцію) відіграє важливу роль у формуванні антитіл, сприяє засвоєнню інших вітамінів, а також стимулює виробництво глюкокортикоїдів. Ці гормони надниркових залоз є природним протизапальним і протиалергічну засобом, який виробляє сам організм.
Екстракти зеленого чаю і виноградних кісточок мають високу антиоксидантну активність і адаптогенну дію, сприяють нормалізації роботи імунної системи, корисні для людей з порушенням функції імунітету будь-якого походження.
Рослинний протеолітичний фермент бромелайн і гриб рейши підтримують імунну систему, зменшують кількість циркулюючих в крові імунних комплексів.
Вітамінів С, Е і селен - потужні антиоксиданти, відрізняються здатністю потенціювати дію один одного, завдяки чому створюється пролонгована антиоксидантну дію, що особливо важливо при сучасному рівні забруднення навколишнього середовища.
Підтвердженням ефективного антиалергічної, імуномодулюючої та протизапальної дії комплексу «Кларівіт» служать результати його клінічної апробації. «Кларівіт» рекомендований для застосування в комплексній терапії алергічних захворювань, при порушенні функцій системи імунітету, а також для профілактики розвитку, загострення і рецидивів алергічних і аутоімунних захворювань.

Нейростабіл АвіролПоказання:
  

- Аутоімунні захворювання; - Алергії; - Ексудативні діатези.Рекомендації по використанню:
  

«Кларівіт» рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі - джерела гесперидину, кверцетину, дигидрокверцетина, глицирризиновой кислоти, катехінів, додаткового джерела вітамінів С, Е, В5, цинку, селену. Рекомендується застосування в комплексній терапії алергічних захворювань і дисфункцій системи імунітету, а також для профілактики їх загострень і рецидивів.Спосіб застосування:
  

Приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їди. Тривалість прийому 1 місяць.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не є ліками.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки.Умови зберігання:
  

Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С.Склад:
  

натуральний екстракт зеленого чаю - 75 мг, екстракт виноградних кісточок - 58 мг, рейши гриб - 50 мг, екстракт кореня солодки голої сухий - 50 мг, кальцію аскорбат - 29 мг, гесперидин - 15 мг, магнію лактат - 15 мг, дигідрокверцетин - 14 , 2 мг, аскорбінова кислота - 10,5 мг, бромелайн - 10 мг, кверцетин - 7,5 мг, токоферолу ацетат - 3,5 мг, цинку оксид - 2,8 мг, пантотенат кальцію - 2,0 мг, селексен - 0,09 мг. Допоміжні речовини: тальк, кальцію стеарат, крохмаль картопляний.Реєстрація:
  

ТУ 9197-003-12424308-08 Свідоцтво про державну реєстрацію 77.99.23.3.У.5647.7.08 від 07.07.2008Сертифікат:


ВВЕРХ