Хепар формула

комплекс для відновлення тканини печінки
Хепар формула → Купити
Артикул:
  #7202 (180 шт) #7002 (90 шт)

Вага:
  135гр.

Опис:
  

Біоактивний комплекс Хепар Формула - це формула здоров'я Вашої печінки.

Це композиція з натуральних рослинних екстрактів і фосфоліпідів, яка підтримує відновні процеси в клітинах печінки, прискорює регенерацію тканини печінки після запальних захворювань (гепатити), захищає печінку від несприятливого впливу навколишнього середовища.
Активні речовини екстрактів солянки холмової і розторопші плямистої, що входять до комплексу Хепар формула, захищають і відновлюють клітини печінки. Завдяки дії цих екстрактів комплекс має загоюючим дією, знижує рівень холестерину в крові. Терен кучерявий і артишок, що входять до складу цієї активної композиції, здійснюють профілактику застійних явищ в гепатобіліарної системі, завдяки здатності активувати синтез жовчі і полегшувати її відтік. Важливі для організму фосфоліпіди холін, інозитол і лецитин, укріплюють мембрани клітин печінки, попереджають їх жирову інфільтрацію, перешкоджають розвитку цирозу. Амінокислота метіонін нормалізує обмін холіну та зміцнює процеси білкового обміну в ураженому органі, сприяючи його відновленню. Вітамін В6 регулює протягом усіх ферментативних реакцій та покращує енергообмін.
Гепатопротекторний комплекс «Хепар формула» сприяє нормалізації структури і функції клітин печінки Він ефективний як засіб її комплексного відновлення після перенесених інфекцій, при всіх видах токсичного ураження печінки, а також для профілактики дістрофічекіх змін при контакті з шкідливими або отруйними речовинами.

Гепатон 2



Показання:
  

токсичні ураження печінки (професійні, лікарські, алкогольні) • жировий гепатоз • гострі та хронічні запальні захворювання печінки, цироз печінки • хронічні захворювання жовчного міхура, дискінезії жовчовивідних шляхів • опісторхоз • панкреатити



Рекомендації по використанню:
  

«Хепар формула» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі загальнозміцнюючий засіб, що поліпшує функціональний стан печінки, додаткового джерела вітаміну В6, флаволігнанів.



Спосіб застосування:
  

дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їди. Прийом 3 таблеток (рекомендована доза) забезпечує надходження флаволігнанів (у перерахунку на силібін) - 4,5 мг - 15% вітамін В6 - 1,8 мг - 90% від добової потреби.



Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.



Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

3 роки з дня виготовлення.



Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.



Склад:
  

Артишок (корінь) 54 мг, терен кучерявий (чортополох благословенний) 54 мг, Холіну бітартрат 50 мг, Інозитол 50 мг, 40 мг Лецитин, Екстракт солянки холмової 27 мг, L-метіонін 25 мг, Куркума 10 мг, Екстракт розторопші 6,25 мг, Вітамін В6 0,6 мг



Реєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10572.9.05 від 21.09.2005г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.



Сертифікат:


ВВЕРХ