Ессенціал Ойл з дигідрокверцетин і селеном

комлекс для профілактики поширених захворювань і захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища
Ессенціал Ойл з дигідрокверцетин і селеном → Купити
Артикул:
  #8005 (120 капсул)

Вага:
  124гр.

Опис:
  

Компоненти біоактивного комплексу Ессенціал Ойл - незамінні омега-3 жирні кислоти риб'ячого жиру.

Вони знижують рівень холестерину в крові, попереджають розвиток атеросклерозу, є будівельним матеріалом пошкоджених клітинних стінок, знижують вираженість больового синдрому і зменшують прояви хронічного запалення. Вигідне поєднання жирних кислот з вітаміном Е сприяє нормалізації згортання крові та артеріального тиску, перешкоджає тромбоутворенню в судинах.

Підвищена проникність судинної стінки є обтяжливим фактором атеросклерозу і багатьох хронічних захворювань. Дигідрокверцетин зменшує проникність і ламкість капілярів, внаслідок чого поліпшується кровопостачання і нормалізуються функції органів і тканин. Він посилює протизапальну дію поліненасичених жирних кислот і має виражену антигістамінну ефектом. У поєднанні з селеном захищає клітини організму від шкідливих факторів навколишнього середовища (іонізуюче, ультрафіолетове, електромагнітне випромінювання, хіміотерапія, тютюновий дим, вихлопні гази автотранспорту та багато інших), уповільнює старіння і активує процеси регенерації пошкоджених клітин шкіри. Комплекс Ессенціал ойл з ДКВ і селеном охороняє хромосоми від виникнення мутацій, які в більшості випадків є причиною патологій наступних поколінь.

Співпадіння в удосконаленні продукту Ессенціал Ойл є поєднання в одному комплексі чотирьох продуктів системної дії, які здатні полегшувати протягом багатьох поширених захворювань і здійснювати їх профілактику. Крім того, активні інгредієнти комплексу - ненасичені омега-3-жирні кислоти (ПНЖК), дигідрокверцетин, селен в жиророзчинний формі (селексен) і вітамін Е - здійснюють роль стабілізаторів структури і активності один одного. Так, ПНЖК в присутності дигидрокверцетина і вітаміну Е не піддаються окисленню і руйнуванню, а селексен, що містить селен в органічно пов'язаної і жиророзчинний формі, здатний стати відновником і біологічним активатором для вітаміну Е. Крім того, Селексен володіє надзвичайно малою токсичністю в порівнянні з неорганічними сполуками селену. Метаболізм селексена, що протікає з вивільненням мікроелемента селену, ефективно протікає лише в умовах стресів, викликаних хворобами, нервовими зривами, харчовими та іншими отруєннями, а також важким фізичним навантаженням. Тому, на відміну від неорганічних сполук селену, селексен віддає організму селен тільки в тих ситуаціях, коли мікроелемент йому необхідний.

ЛецитинПоказання:
  

· Атеросклероз судин · гіпертонічна хвороба · ішемічна хвороба серця · цукровий діабет · хронічні запальні процеси різної етіології · раннє старіння шкіри, тріщини, лущення, стареча сухість шкіри, псоріаз, екзема, іхтіоз, гіперкератоз · схильність дії різних видів опромінення (радіаційне випромінювання, робота з комп'ютерами, тривале перебування на сонці), робота на шкідливому виробництві · стан після хіміотерапії онкозахворюваньРекомендації по використанню:
  

біологічно активна добавка до їжі «Ессенціал Ойл з дигідрокверцетин і селеном» рекомендована в якості додаткового джерела поліненасичених жирних кислот омега-3, селену і вітаміну Е, джерела дигидрокверцетина.Спосіб застосування:
  

приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їди. Тривалість прийому -1 місяць, прийом можна повторювати 2-3 рази на рік.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.Склад:
  

Риб'ячий жир (масло холодноводного ірландського лосося) - 500мг, дигідрокверцетин - 3,75 мг, вітамін Е - 1,5 мг, селексен - 43мкг.Реєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9341.9.06 від 04.09.2006г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно до ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ