Лецитин

комплекс незамінних фосфоліпідів
Лецитин → Купити
Артикул:
  #3114 (60 гр) #3024 (300 гр)

Вага:
  103гр.

Опис:
  

Лецитин - це суміш найважливіших фосфоліпідів

(Холін, інозитол), необхідних для кожної клітини людського організму. Ці фосфоліпіди є будівельним матеріалом для клітинних мембран.

Лецитин є основним живильною речовиною для нервів, складаючи 17% периферичної нервової системи і 30% маси мозку. Його брак призводить до нервової дратівливості, втоми, погіршення пам'яті та уваги. Недолік лецитину в дитячому раціоні, який часто спостерігається при штучному вигодовуванні, може викликати уповільнення формування центральної нервової системи, затримку розвитку мови.
Лецитин необхідний для нормального функціонування печінки: він нормалізує консистенцію жовчі, сприяє транспорту жирів з печінкових клітин. Без лецитину неможливий правильний обмін жирів. Він прискорює окислювальні процеси в клітинах організму. У складі вітамінів групи В він бере участь у реакціях енергетичного обміну. Цей комплекс фосфоліпідів покращує стан серцево-судинної системи, сприяє засвоєнню вітамінів А, D, Е і К, підвищує опірність організму до дії токсичних речовин, стимулює жовчовиділення і утворення еритроцитів і гемоглобіну.

Ессенціал ОйлПоказання:
  

• функціональні порушення нервової системи • інфекційні захворювання нервової системи • розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера • серцево-судинні захворювання, атеросклероз • порушення ліпідного обміну, ожиріння • хронічні та гострі гепатити • системні шкірні захворювання (псоріаз, нейродерміт)Рекомендації по використанню:
  

«Лецитин» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела фосфоліпідів.Спосіб застосування:
  

дорослим по 1 столовій ложці на день під час їди. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.Склад:
  

Фосфоліпіди 93%Реєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.6864.6.05 від 22.06.2005 Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ