Івлаксін

загальнозміцнюючий протизапальний комплекс
Івлаксін → Купити
Артикул:
  #5204 (180 шт) #5004 (90 шт)

Вага:
  135гр.

Опис:
  

Комплекс Івлаксін призначений для усунення гострого запалення.

Біоактивні комплекс Івлаксін особливо ефективний при лікуванні захворювань інфекційної природи, що супроводжуються підвищенням температури тіла, а також для запобігання їх переходу в хронічну форму.
Всі інгредієнти комплексу мають виражену протизапальну активність. У верби і малини вона реалізується завдяки наявності природних саліцилатів. Ці рослини мають знеболювальну, жарознижувальну, потогінну, сечогінну ефектами. На відміну від синтетичних, саліцилати рослинного походження не дратують слизову оболонку шлунка. Сечогінним ефектом, прискорює виведення з організму токсичних продуктів запальної реакції, мають лист берези і кропива. Березу відрізняє сильне дезінтоксикаційну дію, а кропива нормалізує стан системи згортання крові. Материнка, що входить в комплекс «Івлаксін», - потужний природний антисептик, вона має спазмолітичну активність, яка дозволяє їй розслабляти гладку мускулатуру бронхів і зменшувати задишку. Лист мати-й-мачухи і солодка мають відхаркувальну ефектом, який у разі солодки поєднується з імуномодулюючою властивістю. Екстракт ехінацеї стимулює імунну відповідь на запалення і підвищує стійкість до хвороботворних мікроорганізмів. Лопух має антимікробну дію, а також активує обмін речовин, що сприяє скороченню строків перебігу запалення.

Меморі Райс Джойнт ФлексПоказання:
  

• простудні та інфекційні захворювання бронхолегеневої системи • запальні захворювання шлунково-кишкового тракту • больовий і інтоксикаційний синдроми різної етіології • захворювання сечовидільної системи • патології кістково-суглобової системи, у тому числі подагра • хвороби печінки і жовчовивідних шляхів • неспецифічна імунопрофілактика і иммунореабилитацияРекомендації по використанню:
  

«Івлаксін» рекомендований в якості біологічно активної добавки - додаткового джерела вітаміну С.Спосіб застосування:
  

дорослим по 1 таблетці 3 рази на день під час їди. Прийом трьох таблеток (рекомендована доза) забезпечить надходження Вітаміну С - 75 мг - 100% від добової потреби.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів БАД, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.Склад:
  

Верба (екстракт кори) 50 мг, Мати-й-мачуха (лист) 50 мг, Кропива (лист) 50 мг, Материнка 50 мг, Солодка (екстракт кореня) 25 мг, Вітамін С 25 мг, Береза ​​(екстракт листа) 25 мг , Лопух (екстракт кореня) 20 мг, Малина (екстракт листя) 12,5 мг, Ехінацея (екстракт) 10 мгРеєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9318.8.05 від 15.08.2005г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ