Комплекс з вітаміном С

універсальний загальнозміцнюючий комплекс
Комплекс з вітаміном С → Купити
Артикул:
  #8002 (90 шт) # 8202 -(180 шт)

Вага:
  80гр.

Опис:
  

Комплекс з вітаміном С призначений для поповнення дефіциту аскорбінової кислоти.

Його виникненню сприяють низькокалорійні дієти, недостатня кількість білка в прийнятій їжі, високі фізичні навантаження, стрес.

Аскорбінова кислота не синтезується людським організмом, але разом з тим абсолютно необхідна для повноцінного функціонування всіх його систем. Дозування вітаміну С задовольняє на 300% потребу в ньому дорослої людини, що компенсує втрату цього важливого нутриента в результаті дії несприятливих чинників навколишнього середовища. «Комплекс з вітаміном С» містить рутин (вітамін Р) і проявляють Р-вітамінну активність біофлавоноїди лимона. Ці біоактивні речовини підсилюють дію вітаміну С і сприяють збереженню міцності і еластичності капілярів, знижують їх ламкість і проникність. Екстракт шипшини має загальнозміцнюючу, протизапальну, заспокійливу, м'яким жовчогінну та сечогінну дію, він є джерелом органічно пов'язаного вітаміну С. Магній і калій сприяють підтримці природного фізіологічного балансу мікроелементів в організмі, а залізо сприяє найкращому засвоєнню вітаміну С, що входить до складу комплексу.

ЛамінаринПоказання:
  

· Щодня як загальнозміцнюючий засіб · часті інфекційні запальні захворювання · підвищена ламкість і проникність капілярів · схильність до кровоточивості · робота в несприятливих умовах (підвищена забрудненість, високі температури, контакт з джерелами випромінювання) · для профілактики недостатності вітаміну СРекомендації по використанню:
  

«Комплекс з вітаміном С» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела вітаміну С. Приймати дорослим по 1 таблетці 1-2 рази на день під час їди. Прийом однієї таблетки (рекомендована доза) забезпечує надходження вітаміну С - 250мг - 300%; рутина - 5мг - 17%; заліза - 1,3 мг - 10% від добової потреби.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при кімнатній температурі.Склад:
  

вітамін С - 250 мг; лимон (біофлованоіди) - 50 мг; калію хлорид - 28,5 мг, магнію оксид - 25 мг; шипшина (екстракт) - 5 мг; рутин - 5 мг; заліза сульфат - 5мг.Реєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.11936.10.05 від 18.10.05 Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ