Формула чоловіка

Комплекс для вирішення специфічних проблем чоловічого здоров'я
Формула чоловіка → Купити
Артикул:
  #6202 (180 шт) #6002 (90 шт)

Опис:
  

Біоактивний комплекс Формула чоловіка призначений для своєчасного вирішення специфічних питань чоловічого здоров'я.

Його прийом здатний попередити структурно-функціональні зміни передміхурової залози і зниження сексуальної функції.

Склад цього комплексу позитивно впливає на синтез і баланс чоловічих статевих гормонів і ефективно запобігає розвитку застійних явищ в сечостатевій системі.
Екстракти пальми сереноа і Піджеум, що входять в біоактивні комплекс Формула чоловіка здатні зменшувати гіперплазію передміхурової залози, особливо на початковій стадії захворювання. Насіння гарбуза посилюють діурез, сприяють виділенню з організму хлористих солей, позитивно впливають на діяльність сечостатевої системи. Петрушка має сечогінну дію. Активну підтримку чоловічому організму надає оксид цинку, який є джерелом мікроелемента, необхідного для синтезу і підтримки природного рівня чоловічих статевих гормонів. Застосування біоактивного комплексу «Формула чоловіка» забезпечує активну профілактику порушень в статевій сфері у чоловіків у віці, а також покращує загальну працездатність чоловічого організму.

Бурдок-СПоказання:
  

• зниження рівня чоловічих гормонів • простатити, уретрити • аденома передміхурової залози • еректильна дисфункція • зниження загальної працездатності та імунітетуРекомендації по використанню:
  

«Формула чоловіки» рекомендована в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела цинку, бета-ситостерину. Вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на день під час їди. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Прийом двох таблеток (рекомендована доза) забезпечить надходження цинку - 8,4 мг - 56% від добової потреби.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів БАД.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

3 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.Склад:
  

Пальма сереноа (екстракт) 50 мг, Петрушка (лист) 25 мг, Піджеум (екстракт) 20 мг, Гарбуз (насіння) 20 мг, Цинку оксид 5,25 мгРеєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9414.8.05 від 16.08.2005р. ТУ 9197-020-12424308-05 Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ