Цукерки Кальцимілк зі смаком яблука та лимону

Цукерки молочні - додаткове джерело кальцію, магнію та вітаміну Д3
Цукерки Кальцимілк зі смаком яблука та лимону → Купити
Артикул:
  #800 - 100 грамм

Вага:
  128гр.

Опис:
  

Цукерки молочні збагачені "Кальцимілк" зі смаком яблука та лимону - продукт функціонального харчування, що сприяє поповненню дефіциту в харчовому раціоні мінеральних речовин кальцію і магнію, а також вітаміну Д3. "Кальцимілк" сприяє відновленню нормальної кісткової тканини, запобігаючи швидку втрату кісткової маси. 

Основними компонентами продукту є: кальцій, що входить до складу цукерок у формі гідроксиапатиту, виробленого з плавників акул і представляє собою збалансовану і біологічно доступну форму фосфору і кальцію, яка становить мінеральний матрикс кістки; магній - створює баланс з кальцієм; вітамін Д3 в формі холікальцеферола - біологічно доступною і найбільш засвоюваної формі вітаміну Д3: сухе молоко, що містить у своєму складі олігосахарид лактулозу, що сприяє нормальному засвоєнню молока, в зв'язку, з чим підвищується і засвоєння кальцію.
Кальцій депонується в кістковій тканині і активізує діяльність ряду найважливіших ферментів, бере участь у підтримці іонної рівноваги в організмі, впливає на процеси, що відбуваються в нервово-м'язової та серцево-судинної системи, впливає на згортання крові. Мінеральний кальцій необхідний і дорослим і дітям. В організмі кальцій бере участь формуванні кісткового скелета і особливо необхідний дітям для нормального росту організму, формування зубів, запобігання розвитку карієсу, укріплює зубну емаль. Додаткове надходження кальцію в дитячому віці запобігає розвитку алергічних реакцій, зменшується проникність судинної стінки при запальних захворюваннях (ГРЗ, бронхіт). Крім того, кальцій важливий для жінок в період менопаузи, тому що його всмоктування сповільнюється в міру зменшення рівня естрогенів (жіночих статевих гормонів). Тому жінкам в період менопаузи рекомендується приймати "Кальцімілк" для запобігання розвитку остеопорозу, переломів, при рухової гіподинамії, стресах як заспокійливий засіб.
Магній активно функціонує як кофактора в більш ніж 300 відомих ферментативних реакцій, бере участь в біосинтезі білка, передачі генетичної інформації. Він потрібен для передачі нервових імпульсів, тому іноді його називають "протівострессовим елементом". Магній допомагає людині пригнічувати депресію і підтримує у здоровому стані систему кровообігу. Він відкладається в кістках і м'яких тканинах. Мінерал сприяє зростанню кісток і нормалізації функцій м'язів, зміцнює зубну емаль. Дефіцит магнію призводить до посиленого відкладенню солей кальцію в стінках артеріальних судин, серцевому м'язі і нирках. Дефіцит магнію у дітей перших років життя може бути однією з причин рахіту сталого до вітаміну Д.
Вітамін Д3 знаходиться у формі холікальцеферола - біологічно доступною і найбільш засвоюваної формі вітаміну Д3. Холікаліціферол за хімічною будовою є стероидную структуру, яка в результаті внутрішньоклітинного метаболізму є будівельним матеріалом для синтезу гормонів, холестерину. Крім того, він підтримує рівень неорганічного фосфору і кальцію в плазмі вище порогового значення і підвищує всмоктування кальцію в тонкій кишці, таким чином, попереджаючи розвиток рахіту і остеомаляції. У клітинах слизової кишечника вітамін Д3 стимулює синтез білка-носія, необхідного для транспорту кальцію. Всмоктування фосфору також стимулюється вітаміном Д. Добова потреба у вітаміні Д3 дітей близько 7,5 мкг, дорослих 10 мкг.

Пантогемка зі смаком полуниці цукерки ПробіомілкЧи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки від дати виготовлення.Умови зберігання:
  

зберігати при температурі не вище + 20 ССклад:
  

кальцію гідроксіаппатіт, кислота аскорбінова - вітамін С, вітамін D3, магнію оксид, молоко сухе, лактоза, кислота лимонна, барвник харчовий (Е 142 - зелений), ароматизатор харчовий, аспасвіт (Е 951 - аспартам, Е 954 - сахарин). Харчові добавки з індексом Е дозволені до застосування Міністерством охорони здоров'я РФ, як безпечні. Харчова цінність: 100 г цукерок містять: білки 21,3 г; жири 29,58 г; вуглеводи 38,23 г; кальцій 3,4 г; магній 211 мг; вітамін С 375 мг 536; вітамін D3 2 мкг (80 МО) . Енергетична цінність 100 г цукерок: 504,3 ккал.Сертифікат:


ВВЕРХ