Кисіль Малина-Полуниця

12 вітамінів + залізо + йод моментального приготування 300 гр.
Кисіль Малина-Полуниця → Купити
Артикул:
  # 6113

Опис:
  

Кисіль «Малина-Полуниця» поєднує корисні властивості ягід малини і полуниці, які володіють високими протизапальними і антимікробними властивостями, сприяють зміцненню імунітету. Рекомендується як загальнозміцнюючий і профілактичного продукту при простудних захворюваннях, після операцій і тривалих інфекцій.

Полуниця містить високу кількість вітаміну С і фолієвої кислоти, має потужну протизапальну та протимікробну дію, сприяє зміцненню імунного статусу організму і нормалізації показників артеріального тиску.
Малина традиційно застосовувалася при простудних захворюваннях, грипі, гострих респіраторних інфекціях. Містить речовини, що поліпшують кровотворення.

Вітамінно-мінеральний комплекс:
Вітамін С сприяє збільшенню міцності стінок судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій.
Вітамін Е жиророзчинний вітамін-антиоксидант, володіє різною біологічною активністю. Захищає клітини від згубного впливу вільних радикалів, дозволяє зберегти шкіру в здоровому стані, прискорює загоєння опіків і ран, здатний блокувати утворення канцерогенів.
Вітамін А відомий своїми властивостями для забезпечення гарного нічного зору, росту кісток, покращує стан шкіри, підвищує опірність інфекціям.
Вітамін В1 необхідний для обміну вуглеводів, перешкоджає надмірному накопиченню жиру в організмі. Відповідає за нормальне функціонування нервової системи, серця, печінки, бере участь у синтезі гормону щитовидної залози тиреоидина.
Вітамін В2 бере участь в регуляції обміну вуглеводів, жирів і білків.
Вітамін В3 нормалізує функціональну активність шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози, сприяє засвоєнню білка з рослинної їжі.
Вітамін В5 бере участь у білковому, вуглеводному, жировому, холестериновому обмінах. Бере участь у регуляції синтезу ряду гормонів, холіну, гістаміну, гемоглобіну. Підсилює перистальтику товстого кишечника, підвищує якість всмоктування перевареної їжі в тонкому кишечнику, підтримує опірність до простудних захворювань верхніх дихальних шляхів.
Вітамін В6 відіграє значну роль в обміні речовин, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Бере участь у травленні: соляна кислота шлункового соку утворюється тільки в присутності цього вітаміну.
Вітамін В9 бере участь в процесі кровотворення, а також в біосинтезі нуклеїнових кислот, незамінний для росту організму, відтворення клітин тіла, регенерації тканин, загоєння швів і ран.
Вітамін В12 необхідний для дозрівання червоних кров'яних тілець, забезпечує здоров'я нервової системи, покращує концентрацію уваги, пам'ять, рівновагу.
Вітамін D3 регулює метаболізм кальцію в організмі, бере активну участь у діяльності імунної системи.
Біотин (Н) необхідний для нормального обміну жирів і білка. Дуже важливий для стану шкіри і волосся.
Залізо найважливіший мікроелемент, складова частина багатьох систем організму. Бере участь в утворенні гемоглобіну, транспортуючому кисень до тканин, входить до складу декількох ферментних систем і міоглобіну - м'язового гемоглобіну, який забезпечує додаткове паливо для м'язів під час сильного фізичного напруження.
Йод необхідний для синтезу гормонів щитовидної залози, які регулюють реакції обміну речовин в організмі. Йод сприяє правильному росту і розвитку організму, запобігає надлишок ваги, покращує розумову працездатність, забезпечує здоров'я шкіри волосся і зубів.

Киселі плодово-ягідні «Frutto Active» рекомендуються людям всіх вікових груп, дітям з 3-х років, вагітним і годуючим мамам для корекції щоденного раціону харчування, профілактики дефіциту вітамінів, заліза та йоду.

Харчова цінність 1 склянки напою: 

% рекомендованої добової потреби * 

Вуглеводи 

13,05 г

 

 

 

 

Вітамін С 

90 мг

100

Вітамін РР

10 мг

50

Залізо 

4 мг

40

Вітамін Е

5 мг

30

Д-пантотенат кальція (В5)

4 мг

80

Вітамін А

0,7 мг

70

Вітамін В1

1 мг

60

Вітамін В6

1 мг

50

Вітамін В2

0,8 мг

40

Фолієва кислота (В9)

0,3 мг

75

Біотин (Н) 

0,1 мг

100

Йод

30 мкг

20

Вітамін Д3

5 мкг

100

Вітамін В12

2 мкг

67

Енергетична цінність 

49,8 ккал

 

 

 

 

* для дорослої людини в день згідно МР 2.3.1.1915-04

Спосіб приготування: 15 г грануляту (3 чайні ложки) розчиняють у склянці гарячої води (96-98  С). Інтенсивність смаку і густина залежать від кількості доданої води.

Кисіль Овсяно-рисовийЧи являється ліками:
  Ні

Склад:
  

цукрова пудра, крохмаль, сік ягідний, ягоди малини і полуниці, мультивітамінний комплекс, лимонна кислота, ароматизатор харчовий, вітамін С, підсолоджувач сукрплоза, сульфат заліза, йодат калію.Сертифікат:


ВВЕРХ