Кисіль Вівсяний з подорожником

Кисіль Вівсяний з подорожником моментального приготування
Кисіль Вівсяний з подорожником → Купити
Артикул:
  # 6116

Вага:
  300 гр.

Опис:
  

Вівсяний кисіль - унікальний продукт, позитивно впливає на всі ключові системи організму. Зерна вівса багаті крохмалем, корисними рослинними білками, ненасиченими жирними кислотами, мікроелементами і цінної рослинної клітковиною. Частка клітковини в зернах вівса становить до 10%, причому така клітковина наполовину складається з бета-глюкану - активного полісахариду, який сприяє зниженню рівня холестерину.
В'язкі властивості вівсяної клітковини - важливий фактор, що поліпшує роботу шлунка і кишечника. Вівсяна клітковина нормалізує функцію слизової кишечника, природно подовжує процес травлення, створюючи відчуття комфорту в шлунку, і попереджає переїдання. Вітаміни та мікроелементи, якими багаті зерна вівса, сприяють зміцненню імунного статусу організму, сприятливо діють на обмін речовин, серцево-судинну систему.
Вівсяний кисіль «Herbal Active» на відварі подорожника - натуральний продукт, загальнозміцнюючого дії, надає сприятливу дію на органи шлунково-кишкового тракту і сприяє нормалізації обмінних процесів в організмі.

Подорожник має протизапальну і обволікаючим дією, містить корисну слиз, який сприяє регенерації слизової шлунково-кишкового тракту.
Розчинні харчові волокна - речовини-регулятори рухової функції кишечника, мають властивість збирати, як губка, і обволікати всі шкідливі речовини, ефективно виводячи їх з організму.
Вітамін С сприяє збільшенню міцності стінок судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій.
Вітамін В1 необхідний для обміну вуглеводів, перешкоджає надмірному накопиченню жиру в організмі. Відповідає за нормальне функціонування нервової системи, серця, печінки, бере участь у синтезі гормону щитовидної залози тиреоидина.
Вітамін В2 бере участь в регуляції обміну вуглеводів, жирів і білків.
Вітамін В6 відіграє значну роль в обміні речовин, сприяє нормальному функціонуванню нервової системи. Бере участь у травленні: соляна кислота шлункового соку утворюється тільки в присутності цього вітаміну.
Вітамін В3 нормалізує функціональну активність шлунково-кишкового тракту та підшлункової залози, сприяє засвоєнню білка з рослинної їжі.
Вітамін В9 бере участь в процесі кровотворення, а також в біосинтезі нуклеїнових кислот, незамінний для росту організму, відтворення клітин тіла, регенерації тканин, загоєння швів і ран.

Харчова цінність 1 склянки напою: 

% рекомендованої добової потреби* 

Білки 

0,2

Жири 

0,1

Вуглеводи 

12,45 г

Органічні кислоти 

0,13 г

Розчинні харчові волокна 

0,71 г

35,6

Вітамін С 

21 мг

30

Вітамін В1

0,51 мг

30

Вітамін В2

0,6 мг

30

Вітамін В6

0,6 мг

30

Вітамін В3

6 мг

30

Вітамін В9

120 мкг

30

Енергетична цінність 

51,31 ккал

* для дорослої людини в день згідно МР 2.3.1.1915-04

Корисний людям всіх вікових груп, дітям (з 3-х років), вагітним, годуючим мамам, для відновлення сил після хвороби і операцій.

Компот АбрикосовийРекомендації по використанню:
  

Спосіб приготування: 15 г грануляту (3 чайні ложки) розчиняють у склянці гарячої води (96-98 0 С). Для набухання харчових волокон бажано дати постояти продукту 5-7 хв. Після охолодження кисіль густіє і набуває желеподібну консистенцію.Чи являється ліками:
  Ні

Склад:
  

крохмаль, цукрова пудра, вівсяні пластівці, відвар подорожника, сік яблучний, розчинні харчові волокна: фібрулін (інулін з цикорію), гуміарабік (смола акації Сінегал); екстракт вівса, лимонна кислота, підсолоджувач сукралоза, ароматизатор харчовий, вітаміни: С, В3, В2, В1, В6, В9Сертифікат:


ВВЕРХ