Гель-концентрат Копійочник чайний

Гель-концентрат Копійочник чайний основа для приготування напою на екстракті копійочник чайного моментального приготування
Гель-концентрат Копійочник чайний → Купити
Опис:
  

У високогірних районах Алтаю, на кам'янистих схилах, росте рідкісне лікарська рослина - копійочник чайний. Про цілющу силу кореня цієї рослини на Алтаї складено багато дивовижних легенд, які не так вже й далекі від істини. У складі кореня копійочник чайного присутні флавоноїди, кумарини, дубильні та інші біологічно активні речовини, які мають протизапальну, спазмолітичну, стимулююча і зміцнююча дія на організм. Особливо корисний корінь копійочник чайного в профілактиці та лікуванні захворювань сечостатевої системи у чоловіків, так як він поліпшує гормональний фон, відновлює і посилює потенцію.
Гель-концентрат «копійочник чайний» сприяє зміцненню загального тонусу організму, підвищує імунітет, фізичну витривалість, покращує обмін речовин, сприяє профілактиці специфічних захворювань у чоловіків.

Гель-концентрат Червона щітка ВолодушкаРекомендації по використанню:
  

Рекомендації з приготування готового напою: 1 чайну ложку розчинити в ½ - 1 склянці окропу, ретельно перемішати. Вживати в гарячому або охолодженому вигляді.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

12 місяців з дня вироблення продуктуСклад:
  

екстракт копійочник чайного, цукрозамінник - сорбіт, лимонна кислота, акусель, грінстед, сорбат калію, вода. Енергетична цінність 100 г сухого продукту -194,7 ккалРеєстрація:
  

ТУ 9185-143-12424308-04 РСТ АЮ 66Сертифікат:


ВВЕРХ