Фітосорбовіт плюс

ентеросорбент зі спазмолітичним ефектом
Фітосорбовіт плюс → Купити
Артикул:
  #2002 - 60 г

Вага:
  103гр.

Опис:
  

Ентеросорбція - це не тільки виведення шкідливих токсинів, які зустрічаються при важких захворюваннях. Ентеросорбція важлива і для людей, які вважають себе здоровими, тому що вона дозволяє зменшити рівень холестерину крові, зменшує навантаження на нирки і печінку, перешкоджає проникненню в організм важких металів і інших отрут, що містяться у вихлопних газах автомобілів, промислових викидах, зменшує дію алергенів, покращує процеси обміну речовин в печінці. При цьому ентеросорбенти є абсолютно безпечними і не завдають шкоди людському організму.

Біоактивні комплекс Фітосорбовіт плюс - це ефективний ентеросорбент.

Він володіє високою сорбційною ємністю, в зручній формі порошку, який перед вживанням необхідно розчинити у воді. Він виключно ефективно зв'язує токсини, радінукліди і солі важких металів, володіє властивим полісорбовіту загоюючою дією відносно слизової шлунково-кишкового тракту. Вхідні в комплекс «Фітосорбовіт плюс» висівки дієтичні поряд з микрокристаллической целюлозою і сублімованої буряком служать додатковим джерелом харчових волокон. Вони стимулюють перистальтику кишечника, позитивно впливають на метаболізм кишкової мікрофлори. Комплекс «Фітосорбовіт плюс» додатково збагачений рослинними компонентами з протизапальною, антибактеріальною, спазмолітичну, судинорозширювальну, сокогонним і жовчогінною дією (звіробій, володушка, конюшина, шипшина). Комірник посилює роботу клітин печінки і сприяє їх регенерації. Підтримка печінки сприяє збереженню її функціональної активності.

Наявність у складі комплексу лактобактерій дозволяє зберегти природну мікробну екологію в кишечнику, це позитивно впливає на імунітет, посилюючи опірність організму.

Поєднання високої сорбційної ємності, загоювального, антибактеріального, спазмолітичний і імуностимулюючої ефектів робить комплекс Фітосорбовіт плюс особливо ефективним при усуненні інтоксикації, що супроводжуються ураженням слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

ФітосорбовітПоказання:
  

* Режим контролю над масою тіла * раціональна дієтотерапія * алкогольна або лікарська інтоксикація * токсико-алергічні реакції * дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози * робота на шкідливому виробництві * профілактика дисбіозуРекомендації по використанню:
  

«Фітосорбовіт плюс» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі - джерела харчових волокон, флавоноїдів, лактобактерій.Спосіб застосування:
  

Дорослим по 1 чайній ложці вранці під час їди, попередньо розчинивши в ½ -1 склянці рідини. Прийом БАД в рекомендованої добової дозі забезпечує потребу організму в харчових волокнах на 14%.Протипоказання:
  

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Не поєднувати з прийомом лікарських препаратів. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовленняУмови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.Склад:
  

Висівки дієтичні 1000 мг, Полісорбовіт 500 мг, Мікрокристалічна целюлоза 500 мг, Буряк сублімована 200 мг, Звіробій 150 мг, Володушка 100 мг, Конюшина 100 мг, Шипшина (плоди) 75 мг, М'ята перцева (лист) 50 мг, Комірник (квітки) 50 мг, Лактобактерії 25 мгРеєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.2078.3.06 від 10.03.2006г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMPСертифікат:


ВВЕРХ