Coffee Light

Coffee Light сприяє досягненню і підтримці оптимальної ваги, знижує апетит, стимулює процеси травлення, активізує обмін речовин.
Coffee Light → Купити
Артикул:
  #890

Вага:
  107гр.

Опис:
  

Coffee Light сприяє досягненню і підтримці оптимальної ваги, знижує апетит, стимулює процеси травлення, активізує обмін речовин. Натуральні компоненти підсилюють дію кофеїну щодо надлишків жиру в організмі, здійснюючи активний контроль жирового і вуглеводного обміну.

Кофеїн, що отримується при вживанні кави, може мати помітний вплив на енергетичний баланс і здатний стимулювати спалювання жирових клітин.
Гарцинія камбоджійська містить Гідроксілімонная кислоту, за рахунок якої перешкоджає переходу глікогену в жир, зменшує потребу в цукрі і блокує всмоктування цукру з шлунково-кишкового тракту. Вона володіє високою активністю з регулювання ваги тіла і зниження апетиту, уповільнює утворення жиру, бере участь в процесі оновлення м'язової маси.
Пиколинат хрому - біологічно активний регулятор активності інсуліну, запобігає перетворенню вуглеводів у жири.
Вітаміни В3, В6 і аскорбінова кислота беруть активну участь у регуляції метаболізму і енергообміну. Вітамін В3 сприяє розщепленню їжі на вуглеводи, жири й білки при перетравленні, сприяє профілактиці підвищеного тиску, а під впливом вітаміну В6 посилюється фізична працездатність. Аскорбінова кислота (вітамін С), бере участь у регулюванні окислювально-відновних процесів в організмі, а також покращує регенерацію тканин і підвищує міцність стінок судин.

Харчова цінність в 100 грам сухого продукту: білки 13,2; жири 33,6; вуглеводи 13,2; органічні кислоти 20; вітамін з 460 мг; вітамін РР 132 мг; вітамін В6 13,2 мг; хром 372 мкг.

Енергетична цінність: 460 ккал

Кофе ДрайвСпосіб застосування:
  

Спосіб приготування: вміст пакетика висипати у склянку, залити гарячою водою, розмішати.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

1 рік з дня виготовлення.Склад:
  

кави, гарцинія камбоджійська, аскорбінова кислота, вітамін В3 (РР), вітамін В6, ароматизатор харчовий, пиколинат хрому.Реєстрація:
  

ТУ 9198-204-12424308-06Сертифікат:


ВВЕРХ