«Чорні точки»: Звідки вони беруться
Сьогодні світ занадто захопився погонею за гладкою шкірою - здається, привід переживати знайдеться завжди. Ми більш-і уявляємо, що робити з акне, несистематичними запаленнями або сухістю - альо про загадкові «чорні точки» 100 % є сенс поговорити окремо. Давайте розберемося, які явища ховаються під цією загальною з назвою і м'який стан шкіри вважається здоровим.
Як повідомляє портал : «Чорними точками» називають два тіпі родинних утворень - відкріті комедони («blackheads», незапальні елементи вугрової висипки) і так звані sebaceous filaments, якіх російській мові доладно підібрати нормальний синонім (хіба що такий немилозвучний, як «сальні нитки»). І з тім, і з іншим стикаються власники жирної шкіри, у якій нерідко бувають розширені порі - це абсолютно природна особливість будови, «боротися» з якою навряд чи варто.
Комедони, закриті білі, і ті самі відкріті «чорні точки», утворюються внаслідок неправильного функціонування шкіри, і хоча самі собі вони є небезпечними - а вісь за причинами їх появи варто стежити. Основна проблема полягає тому, що шкіра починає виробляти надто багато себума: це може відбуватися внаслідок неправильного харчування, недостатнього або, навпаки, надмірного очищення, а також за використання комедогенних косметичних засобів. У чи-якому випадку приведення вироблення шкірного сала стабільний режим доведеться порадитися з косметологом, м'який призначить відповідний вигляд чищення і підкаже, як часто і яким чином ви потрібно проводить домашні процедури. речі, чорні точки - це бруд буквального сенсі цього слова, а видиме скупчення меланіну пробці.
Інформацію ж про горезвісні sebaceous filaments доведеться шукати окремо. Різниця принципова: вони відносяться шкірних захворювань, альо зустрічаються цьому у багатьох. шкода, внаслідок недостатньої інформованості їх часто зараховують особливостей, які вимагають спеціального догляду, хоча краще рішення цьому випадку - заспокоїтися і чіпати. Наша шкіра нормальних умовах виділяє себум постійно, і тому волосяних фолікулах ніжної шкіри обличчя практично завжди міститься певна кількість, змішаного з ороговілими клітинами і бактеріями. Відрізнити ці нормальні жирних дач шкіри обличчя від комедонів легко неозброєним оком: це крапки чорного, а сірого або світлого кольори, трохи темніше природного відтінку шкіри. розширених порах їх просто краще видно, і це абсолютно варто переживань і витрати годині і сил.
Якщо у вас є вагомі причини, за якими ви хочете зробити шкіру ідеально гладкою, цьому ви ненадовго допоможе глибока чистка - механічна або з саліциловою кислотою. Від однієї кількох тижнів порі дійсно залишаться порожніми, альо поступово повернутися звичайного стану. Проводить чищення дуже часто варто. того ж вигляд чистих, альо тім і розширених пір результати подобається далеко всім. Вибір користь анресивних очищувальних засобів домашнього догляду принесе більше }, адже невеликий надлишок себума дає позитивний ефект - шкіра таким чином сама забезпечує собі захист. Регулярне пересушування спровокує ще більш інтенсивне виділення шкірного сала, що вже лежить області питань здоров'я, а краси. Замість засобів, які позначені як «себорегулюючі», краще вибирати косметику з кислотами і застосовувати її курсами, або, якщо так комфортніше, вибирати лосьйони і маски з і високим вмістом активних речовин регулярного використання.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.