Поршневі компресори: що потрібно знати?
Поршневий компресор - це недорогий апарат для забезпечення споживачів певною кількістю стисненого повітря. Застосовується при нанесенні лакофарбових покриттів, для роботи з пневматичними інструментами, рішення виробничих потреб на заводах та об'єктах будівництва. Повітряний електричний компресор застосовують для опресовування труб різного призначення, він необхідний в процесі виробництва пластикових предметів, незамінний в торгівлі, затребуваний в стоматкабінетах і на підприємствах, де виробляють продукти харчування.
Необхідність купити повітряний поршневий компресор виникає у підприємців, які створили лінії упаковки або надають послуги техобслуговування автомобілів. Для таких споживачів краще зупинити свій вибір на промислоому поршневому компресорі, наприклад, Eccoair (до речі, придбати його можна на офіційному сайті Eccoair.ua). Даний агрегат стане енергоефективним джерелом стисненого повітря.
Як вибрати поршневий повітряний компресор?
Для початку ознайомимося з конструкцією агрегатів і важливими деталями.
До складу компресорної установки входять:
- ресивер для зберігання стисненого газу;
- пресостат для ущільнення газоподібних мас;
- компресорна головка.
Класифікація електричних повітряних поршневих компресорів
Беручи до уваги різні особливості механізмів, виділяють:
- одноциліндрові та двоциліндрові вироби;
- одноступінчасті та двоступінчасті;
- за типом приводу - ремінні та коаксіальні.
- за особливостями установки циліндрів - W-подібні, V-образні та вертикальні;
- безмасляні та масляні.
Газоподібна речовина ущільнюється за допомогою поршнів в спеціальному циліндрі. В процесі роботи вміст нагрівається. Знизити температуру можливо завдяки спеціальній головці, виготовленій з матеріалів із хорошими показниками теплопровідності, яка витягує теплову енергію. Цей елемент постійно примусово охолоджують.
Проте, повітряні промислові компресора не можуть працювати без перерв. Запас спресованого повітря міститься в ресивері. Бажано купувати ресивер трохи більшого обсягу - з запасом. Особливо важливо це, якщо виробничий процес, для якого потрібне повітря, не терпить зволікань.
Галузі застосування повітряних компресорів:
- майстерні та цехи, де працюють з лакофарбовим покриттям;
- фабрики та заводи, де застосовується пневматичное обладнання;
- підприємства з охолоджувальною апаратурою;
- металургійні заводи, де необхідна подача повітря до мартенівських і доменних печей;
- газотранспортна сфера;
- транспортування сипучих речовин;
- підприємства, що відокремлюють чистий кисень;галузі, де необхідна пневматична енергія для роботи верстатів й інших механізмів.