здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке професійна газова плита

Червень 26 2015

Все в нашому прекрасному світі влаштовано таким чином, що підпорядковується фунтальним законам фізики і світобудови. Одними з основних таких законів, є закони збереження енергії, які нам говорять про те, що:

  • з одного боку, для того, щоб зробити якусь дію (виконати роботу), необхідно докласти (витратити) певну кількість енергії;
  • з іншого боку, що енергії не виникає на рівному місці і не дівається в нікуди. Вона передається від однієї складної системи до іншої.

Це досить явно видно на прикладі роботи будь-якого автомобіля, якому для їзди необхідний бензин або дизпаливо, а для продовження можливості їхати, цей бензин необхідно доливати в бак. Точно така ж ситуація складається і з людиною, організм якого також інтегрований в це мир і підкоряється його законам. У простому вигляді це твердження формулюється приблизно так: для того, щоб працювати протягом дня, нам необхідно витрачати внутрішню енергію організму, а вто щоб її відновити, нам необходим приймати їжу. Природно, перед прийомом їжу необхідно приготувати, оскільки величезна кількість харчових продуктів людський організм просто не здатний прийняти в сирому вигляді. У кращому випадку це викличе блювотний рефлекс, а в гіршому - все може закінчитися набагато більш плачевно.

Як готується їжа

Для того, щоб   мати можливість щось приймати в якості їжі, людина використовує різні методи обробки, підсумком яких є створення готового блюда. До таких методів відносять термічну (варіння, обсмажування, обробка парою і т. д.) , механічну (порізка, помел і т. д.) та інші види обробок продуктів. Природно, одним знайбільш популярних, необхідних і широко застосовуваних методів є термічна обробка, яка в першу чергу сприяє знищенню в їжі потенційно небезпечних для нашого організму токсинів і бактерій, а крім цього - надає харчовим продуктам, форму і структуру, які більш сприятливо і природно сприймаються нашим організмом.Для подібної обробки на кожній кухні присутній практично незамінний вид побутової техніки - газова плита.

Професійні газові плити

У випадку, коли мова не йде про домашніх, комфортних умовах, коли приготування страв здійснюється для себе або своїх близьких, тобто виразно обмеженого кола людей, побутова газова плита повністю відповідає заявленим можливостям. Але коли доводиться говорити про ситуацію, в якій вимагається готувати їжу для величезної кількості людей (ресторани, кафе, їдальні), до того ж постійно, потужностей та інших характеристик побутової плити явно недостатньо. У такому випадку є реальний прецедент искористування професійних газових плит. Професійне обладнання забезпечує належний рівень функцій і ефективне, безперебійне їх виконання. Зокрема, на таких плитах повинна бути можливість готувати їжу будь-яким з необхідних видів термічної обробки (варіння, обсмажування, гасіння, випічка і т. Д.). Вони повинні бути досить економнимипо газу і енергоспоживанню, мати достатню площу і кількість робочих конфорок. Теплова потужність такої плити повинна бути достатньою для того, щоб постійно здійснювати підготовку в заданих обсягах. про професійні газових плитах, а також придбати їх можна в інтернет-магазині technofood.com.ua.

Підсумки

Будь професійна діяльність буде ефективною тільки тоді, коли використовується надійне і відповідне професійне обладнання та заклад громадського харчування тут не виняток. Тільки використання професійних газових плит дозволить вивести їх роботу на належний рівень.

← Роботи пилососи iClebo... Як грамотно провести... 
Переглядів: 338
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен