Головна : Новини

Здорова їжа для студентів

, 20:45
0 403

Відправляючи своїх дітей навчається в університети, батьки дуже переживають за багато чого. Переживают, за те, як вони пристосуються до життя на новому місці? Як знайдуть собі друзів? Як взагалі будуть жити самостійно? Але однією з головних причин переживань і занепокоєнь всіх батьків, які відправляють своїх дітей вчиться, є занепокоєння про те, як вони будуть себе годувати? Що вони будуть їсти? Якщо раніше всі бачили, що їдять їхні діти, народитеЧи знали, що вони ситі і їдять здоровою їжу. І тому, дуже довго ще намагаються якось контролювати їх, передаючи різні сумки з корисною домашньою їжею. Бувають і такі випадки, що діти, їдучи, не вміли готувати чогось складного, але     з часом навчилися. Звичайно ж, якщо батьки дають багато грошей, то можна і не готувати, можна просто ходити і їсти в різних кафе, їдалень та інших закладах.

Яка їжа корисна для студентів?

Оскільки, студенти люди, більшу частину часу витрачають на підготовку до парам, іспитів, тобто більш розумову діяльність, то часу на часто не залишається. Дуже часто часу на приготування нормальной, здорової їжі просто не вистачає, але їсти обов'язково потрібно і не фаст-футами, як звикли багато, а здоровою їжею. Обов'язково в раціоні повинна бути їжа багата на білок і фосфор, це м'ясо, риба, молочні продукти і бажано не одного виду, а різних сортів і видів. Обов'язково потрібно їсти рибу хоча б один, два рази на тиждень, так доак вона запобігає захворюванням серця і судин. Каші теж не варто викидати з раціону, мало того, що приготувати її швидко, і кожен студент зможе з легкістю її готувати, і це не буде забирати багато часу, вона багата на вуглеводи, клітковину, яка сприяє нормалізації кишечника і заряджає енергією на весь день . Також каші багатірізними вітамінами і мінеральними елементами, які зберігають нашу красу і підтримують у гарне самопочуття. Фахівці з харчування стверджують, що краще всього починати свій день саме з різних каш, і неважливо на молоці вони або ж просто на воді, каша зарядить ваш організм тільки позитивною енергією. А для тих, хто стежить за своєю фігурою, Це відмінний спосіб не видужає. Ну і як же без овочів і фруктів. Про ці продукти забувати взагалі не можна, особливо студентам. Всі фрукти мають велику кількість вітамінів, які тільки позитивно впливають на наш організм. Фрукти та овочі можна їсти в будь-якій кількості, але бажано, звичайно ж, домашні продукти, так як в магазинні фрукти і овочі містять     багато різних хімічних речовин. А якщо ви вирішили приготувати щось з овочів, то найкраще їх гасити. Не складне справа, закинув собі в сковорідку, додав трохи солі, води, закрив кришкою і пішов займається своєю справою.

Висновки

Проблема з питаням у студентів завжди буде питанням номер один. Тому що через свою лінь їм краще піти купити якусь вермішель швидкого запарювання і не морочити собі голову. Але не забувайте про те, що вона згубно впливає на ваш організм. І через неправильне харчування можливо виникнення багатьох     проблем у майбутньому. Так що не треба псувати своєздоров'я такою нісенітницею. Харчуйтеся правильно і будете менше ходити до лікарів з різними проблемами!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ