Головна : Новини

Дизайн офісного приміщення

, 11:20
0 280

Не має значення, ви дизайнер інтер'єрів або офісний працівник, який займається дизайном офісного приміщення - все одно наші поради стануть вам у нагоді. Адже офіс - досить своєрідне місце, де найменша помилка може призвести до несподіваних наслідків. Тому варто чітко знати, як оформляти приміщення, щоб не припустити поширених помилок. Особливо це важливо, якщо ваша компанія має міжнародний рівень.

Як оформити офіс швидко і стильно?

Навіщо відкладати на майбутнє те, що можна зробити зараз? Наприклад, замовити фотошпалери для офісу і вже через пару днів ви будете насолоджуватися прекрасним інтер'єром. Нехай офіс стане для вас затишним, комфортним місцем, адже ви проводите в ньому досить багато часу. Тому ваше робоче місце повинне бути унікальним, стильним, сучасним, щоб вам було приємно на ньому сидіти і плідно працювати. Доповнити дизайн офісу фотошпалерами дуже просто, ніж ви собі думаєте. Вибирайте красиве зображення з величезного каталогу зображень або надсилайте своє фото, вкажіть розміри і текстуру, а все інше зроблять для вас професіонали обраної вами компанії. більше інформації ви можете на сайті:http://kvdesign.com.ua/dizayn-ofisa.

Прикрашаємо кімнату відпочинку і приймальню

Дуже важливо, щоб матеріали для офісу були модними, стильними, але при цьому зовсім не відволікали працівників від роботи. Ідеальними малюнками для кімнати відпочинку, де співробітникам хочеться трохи розслабитися, стануть зображення архітектури, морів, природи. У приймальні такі картинки також доречні, так як мають можливість відвернути відвідувачів від довгого очікування зустрічі з представником певної компанії.

Кімната переговорів, кабінет, зал нарад

А ось для кабінету, кімнати переговорів, зали нарад краще вибрати малюнки, які стосуються теми бізнесу і грошей. Тематичні зображення для офісу з картами, автомобілями, технікою також стануть відмінною обробкою для інтер'єру. При виборі декору для офісу треба враховувати сферу діяльності і почуття міри. Тому що в таких місцях, як кімната для переговорів, конференц-зал будуть присутні замовники, зарубіжні партнери та інші важливі особи. Тому малюнки оздоблювальних матеріалів потрібно підібрати з урахуванням офісного етикету.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ