Головна : Новини

Відпочинок у Трускавці

, 10:53
0 231

Трускавець розташувався в мальовничих передгір'ях Східних Карпат і оточений з усіх боків цілющими хвойними і листяними лісами. Він є самим відвідуваним і відомим бальнеологічним курортом України. В даний час на його території приймають гостей більше 20 санаторіїв, пансіонати і дитячі оздоровчі табори. Трускавець - це місце для омолодження тіла і душі. Пансіонати і санаторії Трускавця щороку приймають до трьохсот тисяч туристів з усього світу.

Трускавець - всесвітньо відомий курорт, який ставши популярними завдяки своїм мінеральним водам. Найвідоміша з них - Нафтуся, ефективна при захворюваннях нирок, печінки, жовчних шляхів, ендокринних захворюваннях і порушеннях обміну речовин. Мінеральні води Трускавця сприяють виведенню каменів, а також нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту і підшлункової. Консультації та діагностика в санаторіях проводяться висококласними фахівцями, які індивідуально підбирають курс лікування, заснований на унікальних можливостях бальнеологічного курорту і досягнення сучасної медицини.

Плануючи відпустку і відпочинок в Трускавці, можна вивчити пропозиції численних санаторіїв, пансіонатів, вілл і готелів. Доречі, зробити це ви можете на сайті: . Кожен може вибрати санаторій за своїм профілем захворювання, пройшовши повний комплекс оздоровчих заходів. Перлина Прикарпаття таїть безліч приємних сюрпризів. Практично кожен санаторій має свої бювети з мінеральними водами. Багато санаторіїв мають власні СПА-салони і басейни. Хтось їде на курорт Трускавець поправити здоров'я, а хтось просто помилуватися на мальовничу природу. Хтось шукає спілкування, а комусь до душі маленькі пансіонати.

Головним медичним профілем бальнеологічного курорту є лікування урологічних захворювань. Відома здравниця Трускавець - запрошує відвідати санаторії, лікарні і бювети з лікувальними водами. Бальнеологічний курорт буде цікавий і туристам. Розташувавшись біля підніжжя Карпат, місто дивує красивою природою, парками, церквами різних єпархій. Можна замовити екскурсію або самостійно прогулятися по цікавих місцях.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ