Головна : Новини

Все про мінеральній воді

, 15:36
0 215

Всім відомо, що організм людини на 80% складається з води. Близько 7-10 днів людина може прожити без їжі, але без води - максимум три дні. Вода вважається життєво необхідним продуктом, від якого залежить наше життя, тому що кожен день ми приймаємо її. Лікарі переконані, що здоров'я людини на 70% залежить від якості води, яку ми вживаємо. Тому пити якісну воду - життєва необхідність. Але чи знаєте Ви, яку воду п'єте? Об'єктом журналістського дослідження на цей раз є мінеральна вода.

Мінеральна вода як продукт

Мінеральні води - природні або штучні води, що містять підвищену кількість мінеральних або органічних речовин. Природну мінеральну воду добувають із землі або добувають з екологічно чистих свердловин, але при цьому її потрібно відразу розлити в пляшки і герметично закрити. Така вода вважається корисною, так як зберігає цінні біологічно активні речовини і має мінеральний і сольовий склад. Вода, що видобувається з глибоких підземних джерел, не містить консервантів і здатна до самоочищення. Мінеральні води можуть бути виявлені і на поверхні, вони також характеризуються високим вмістом біологічно активних компонентів. До речі, якщо вас цікавить якісна , то більше інформації про неї ви дізнаєтесь на сайті: http://chervona-kalina.com.ua/ru/products/5-mineralnaya-voda-chervona-kalina-myagkaya.

Кому коштувати пити лікувальну мінеральну воду?

Лікувальні води мають потужний лікувальний і профілактичний вплив на організм людини. Їх вживають тільки для лікування. Лікувальну мінеральну воду можна вживати тоді, коли немає протипоказань. Але якщо у Вас відсутні протипоказання, а хочете поправити здоров'я, то необхідно з рекомендаціями звернутися до лікаря, після чого Вам порадять, яку воду необхідно приймати саме Вам. Постійно приймати лікувальну воду небезпечно, так як надлишок солей в організмі шкодить діяльності деяких внутрішніх органів, особливо нирок.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ