Головна : Новини

Особливості професійної косметики

, 00:13
0 241

Всю косметику, пропоновану сучасним ринком, можна умовно розділити на дві категорії: масова та професійна.

Масова косметика

До масової косметики, яку можна придбати в звичайних магазинах, відносяться чотири підкатегорії:

  • селективна;
  • аптечна;
  • масмаркет;
  • люкс.

Саме масову косметику інтернет-магазини продають в 95 % випадків.

Професійна косметика

Вона включає в себе два види: домашня і чисто професійна, яку необхідно використовувати тільки під наглядом фахівців в умовах косметичних салонів. Більш про професійну косметику ви можете прочитати на сайті http://cosmetikova.ru/.

Чим же відрізняється чисто професійна косметика, якою користуються косметичні салони, від домашніх ліній косметики?

Суть в тому, відвідуючи салон краси і залишаючи годиною там чималі гроші, ми бажаємо бачіті якщо не моментальний, то цілком відчутний результат. Виробники косметики постійно знаходяться в пошуку.

Розробляються нові препарати, які ефективно розгладжують зморшки, виводять пігментні плями, очищають і зволожують шкіру, роблять її більш пружною і красивою. І тут вже не обійтися без професійних хіміків, лікарів-дерматологів. Це вже не просто косметичні засоби, а дуже серйозні препарати з клінічним ефектом, застосовувати які можуть тільки навчені професіонали, які в своїй роботі враховують дуже широкий спектр чинників для отримання максимального ефекту від застосування тих чи інших препаратів.

Наприклад, зазвичай розрізняють п'ять базових типів шкіри, а професійні косметологи считают за краще класифікувати нашу шкіру по 22 типами. Враховуються не тільки особливості шкіри, але і інші чинники, наприклад, кліматичні.

пред'являються особливі специфічні вимоги і до самих професійних серій косметичних препаратів. Така серія винна, наприклад, складатися зі ста або більше найменувань.

Щоб претендувати на звання професійної, косметика повинна пройти також добровільну сертифікацію на ефективність і нешкідливість. Для застосування поза стінами косметичних салонів у професійній серії іноді виділяється лінія для домашнього використання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ