Головна : Новини

Медична техніка та історія її появи

, 10:38
0 252

Медичною технікою називається сукупність різних апаратів, механізмів, машин, пристроїв, приладів, що застосовуються в медицині. Медична техніка дає можливість полегшити діагностику різноманітних хвороб, різні реабілітаційні та лікувальні процедури робить більш ефективними, дозволяє удосконалити специфічні заходи, які спрямовані на запобігання епідемій, профілактику захворювань і санітарно-гігієнічну обробку.

наприклад, безпосередньо в "Загальносоюзному класифікаторі" медтехніка віднесена до групи найвищого класу. До речі, якщо вам потрібна якісна медична техніка та обладнання відомих світових брендів, то інтернет 21 надає її за найнижчими цінами.

Є 3-ри підкласу медтехніки:

  • апарати і прилади;
  • інструменти;
  • обладнання.

Трохи історії

В основному історія розвитку медтехніки (переважно різних інструментів), нерозривно пов'язана безпосередньо з формуванням таких галузей клінічної медицини, як: офтальмологія, гінекологія, хірургія та ін. 19-го ст. ознаменувався великими відкриттями в техніці та науці, а також досягненнями в промисловості. Природнім це не могло не вплинути на швидке удосконалення та розвиток медтехніки (особливо застосовуваної в хірургії, фізіотерапії, для засобів дезінфекції і стерилізації).

У 2-ій половині 20-го ст. стався бурхливий розквіт оптики, ядерної фізики, електроніки та робототехніки, що, у свою чергу, мало неоціненне вплив на вдосконалення медтехніки. Успіхи в техніці, а також науці стимулювали розробку принципово нової медтехніки, завдяки яким можливості лікування і діагностики піднялися на новий щабель.

Сучасна медтехніка є результатом плідної роботи найвідоміших світових виробників медобладнання. Серед усього різноманіття представленого на ринку, особливої уваги заслуговує те медичне обладнання, в якому найбільш оптимальним чином поєднуються ціна і професійну якість.  

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ