Головна : Новини

Косметологічна кушетка: Що це таке?

, 15:43
0 329

Що важливо для відвідувачів косметологічних кабінетів? Звичайно ж, якість наданої послуги, а також відчуття комфорту і розслаблення. В кабінетах, де встановлені сучасні косметологічні кушетки від відомих виробників, клієнт завжди буде відчувати комфорт і турботу.

Косметологічні кушетки - це головна складова успішної кар'єр кур'єри косметолога. Від зручності клієнта буде залежати попит на послуги майстра. Не варто економити на покупці даного предмета мебелі. Купуйте дані обладнання тільки в спеціалізованих магазинах, які зарекомендували себе як сумлінні виробники обладнання для салонів краси. Як правило, позитивні відгуки споживачів - це основний доказ якості того чи іншого виробництва. Наприклад, в Україні якісні можна придбати в інтернет-магазині http://willshop.com.ua.

Віді кушеток:

Косметологічна кушетка може бути розкладною. Це означає, що ви зможете швидко відрегулювати кушетку і встановити її у зручному для вас робочому положенні. Також ця модель хороша тим, що при необхідності терміново переміститися в іншу робочу зону, вам потрібно просто скласти кушетку, і вона порадує вас своєю компактністю.

Якщо кушетка була виготовлена з використанням такого матеріалу як пластмаса, то жорсткі навантаження на неї не підійдуть. Перед тим як вибрати розмір кушетки, необхідно визначитися, на яку максимальну вагу вона буде розрахована. Якщо вам потрібна дуже широка кушетка, найкраще буде зробити її під замовлення.

Функціональна косметологічна кушетка обов'язково має механізм регулювання висоти. Також можна регулювати нахили її верхньої і нижньої частини. Така функція дуже зручна для майстра масажу. Коли масажист переходити до масажу ніг, нахил кушетки змінюється і, таким чином, створюються більш комфортні умови, як для своєї роботи, так і для клієнта. Косметологічна кушетка також оснащена отвором для обличчя, а також знімними підлокітниками, підголівниками і підставками для п'ятому яп.

Ціна кушетки безпосередньо залежить від додаткових зручностей. Наприклад, деякі моделі крісел що регулюються за допомогою педалі, в комплекті мають спеціальний чохол і кріплення для рушників. Рухливість секцій також впливає на вартість устаткування: кушетка з нахилом двох секцій обійдеться дешевше, ніж кушетка з нахилом трьох секцій. Кушетка односекційна буде самим бюджетним рішенням.

Розкладні косметологічні кушетки будуть дуже зручні в оздоровчих центрах або невеликих салонах, де косметологічний кабінет не виділено в окреме приміщення. Таку кушетку можна з легкістю скласти і вона не позиці багато місця. Такі кушетки також купуються косметологами для роботи на дому.

Стаціонарні косметологічні кушетки. Смороду самих різних розмірів і модифікацій купуються на великі салони і СПА-ценрі. Ви можете підібрати кушетку з підставою з дерева або металу, різних кольорів і текстур.

Електричні кушетки - це останнє досягнення в СПА-індустрії. Вони роблять косметологічні процедури особливо розслаблюючими і ефективними.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ