Головна : Новини

Тестостерон Енантат: Що це таке?

, 01:09
0 577

Тестабол ЕнантатТестабол Енантат (Testabol Enanthate, Тестостерон енантат) - це ефір натурального чоловічого статевого гормону, який можна охарактеризувати як стероїд тривалої дії, який дуже добре допомагає під час набору м'язової маси.

Сьогодні Тестостерон Енантат проводиться різними фірмами під різними комерційними назвами. В аптеках ви зможете зустріти його в різних упаковках, і називатися він буде по-різному. До речі, купить тестостерон Testabol Enanthate можна в інтернет-магазині http://www.steroids-bd.com.ua/.

Позитивні і негативні ефекти чоловічого статевого гормону в організмі

Тестостерон Енантат - є похідним природного чоловічого статевого гормону, і, відповідно, всі його ефекти повністю аналогічні. Він володіє 100 % анаболічної і 100 % андрогенної активності в тестостероновому еквіваленті.

Безсумнівна перевага, з якою і пов'язана основна маса відгуків про Енантат - це його виражена здатність забезпечувати приріст м'язової тканини і пампінг (накачування) її водою. Дана властивість особливо затребуване в середовищі пауерліфтерів.

Взагалі, даний стероїд, разом з сустаноном - це два засоби, які користуються шаленим попитом в середовищі пауерліфтингу.

Пампінг - це ефект, який, звичайно, під час курсу дозволяє зробити м'язи великими, налитими, пружними. Але варто пам'ятати і про те, що існує ефект відкату, який є бичем будь-якого атлета, що приймає похідні тестостерону. Коли вода «йде», маса втрачається, причому, іноді дуже істотно.

Також варто пам'ятати і про те, чому тестостерон називають чоловічим СТАТЕВИМ гормоном, а не чоловічим анаболічним гормоном. Його андрогенна дія виражена дуже добре. А виявляється вона в наступному:

  • Поява і посилення чоловічих вторинних статевих ознак;
  • Облисіння на голові;
  • Поява акне - вугрової висипки.

У зв'язку з цим даний стероїд не застосовується жінками.

Застосування testabol enanthate здійснюється у вигляді ін'єкцій, в даному випадку токсичний вплив на печінку - мінімальний. Активність діючої речовини, яка потрапила в кров, зберігається протягом 2 тижнів, тому уколи можна робити відносно нечасто. Протягом 3 місяців після закінчення застосування, допінг-тести покажуть позитивні результати.

Ще один цікавий ефект тестостерону Енантату полягає в тому, що він здатний діяти в якості чоловічого протизаплідного засобу, причому, в цьому відношенні його ефективність мало не вища, ніж у звичайних презервативів.

Як правильно застосовувати курс Тестабола?

При застосуванні цього похідного чоловічого статевого гормону ефект безпосередньо залежить від дозування. Чим більше активної речовини буде введено внутрішньом'язово, тим більше будуть виражені всі ті дії, які були описані вище.

Рекомендована доза тестостерону Енантату під час курсу складає 200 - 250 мг, 1-ин раз на тиждень. Уколи роблять в сідничний м'яз. Загальний курс триває 6 - 8 тижнів, причому, спочатку дозування поступово підвищують, а потім знижують і повністю припиняють застосування цього анаболіка.

З якими стероїдами та іншими засобами спортивної фармакології поєднується Тестостерон Енантат?

Для того, щоб уникнути всіх побічних ефектів тестостерону Енантату, з 2 - 3 тижня курсу до нього підключають Тамоксифен або Провірон, а якщо ви застосовуєте стероїд в дозі більше 500 мг, то варто придбати і Гонадотропін.

Ті спортсмени, які бажають швидко набрати м'язову масу, поєднують Тестостерон з Метаном, Анаполоном, Тренболоном і Нандролоном.

Якщо ж ви працюєте на сушку, то зверніть увагу на такі компоненти курсу, як Анавар і Вінстрол.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ