Головна : Новини

Радіатори для мотоблоків

, 23:18
0 1683

Радіатори для мотоблоківПитання пошуку якісних мотозапчастин неминуче виникає при ремонті легкої сільськогосподарської техніки. На просторах мережі «інтернет» надано величезний вибір різних запчастин, проте іноді споживачеві буває складно визначитися з вибором. Купити запчастини на мотоблок буває складно не тільки через широкий асортимент, але й різницю у вартості. На жаль, багато покупців стикаються з неякісними запчастинами, вартість яких не відповідає якості.

Використання неякісних запчастин часто призводить до ще більшого ускладнення положення, наприклад, в роботі двигуна, що веде до великих витрат по ремонту. Якщо Ви не маєте наміру платити двічі, рекомендуємо довіритися нашому магазину та уникнути безлічі «підводних каменів», пов'язаних з купівлею різних мотозапчастин. Пам'ятайте, що довгий експлуатаційний термін Вашої мототехніки безпосередньо залежить від надійності придбаних Вами автозапчастин. Тому купуйте лише ті запчастини, які відповідають необхідним сертифікатам і марці виробника.

А далі ми поговоримо, про таку запчастину, як радіатор, що відповідає за охолодження двигуна мотоблока, а розповість нам про неї співробітник інтернет-магазину https://sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/radiator/, в якому її безпосередньо можна придбати.

Система охолодження мотоблоків

Спочатку, автомобільна індустрія застосовувала виключно повітряну систему охолодження моторів. Згодом з'явилися водяні радіатори системи охолодження. У перекладі з латинської, слово «радіатор» означає «випромінювач». Таким чином, стає зрозуміло, що головною функцією радіатора виступає випромінювання і розсіювання тепла, яке принесла йому рідину у двигуні. Даний процес повинен бути максимально ефективним.

Для моторів призначаються пасивні та активні радіатори, які використовуються на мотоблоки. Переважно легка сільськогосподарська техніка оснащена трубчасто-стрічковими або ж трубчасто-пластинчастими радіаторами. Корисно знати, що сировиною для виготовлення радіаторів є латунь і алюміній. Наприклад, латунні екземпляри мають трубу товщиною 0,15 мм, тому вони прекрасно видаляють зайве тепло, вироблене двигуном. Алюмінієві радіатори набагато дешевше у виробництві, що обумовлюється їх меншою довговічністю і надійністю.

Радіатори для дизельних двигунів

Чотиритактні одноциліндрові двигуни R 180 з водяною системою охолодження часто використовуються в сільськогосподарській техніці, зокрема на Устаткування для виробництва електротехніки. Мотор R 180 зарекомендував себе як продуктивний, надійний і потужний двигун, експлуатований тривалий час в суворих кліматичних умовах. Однак навіть найвитриваліші мотори з часом вимагають заміни деталей.

Даний двигун може бути встановлений на безліч імпортних мотоблоків. В Україні найбільш популярними марками виступають: «Кентавр», «Зубр», «Форте». Мотоблоки перерахованих марок ідентичні за конструкцією, що дозволяє встановлювати на них однакові запчастини. Таким чином, наприклад, Ви можете купити запчастини на мотоблок Кентавр, і бути впевненими, що вони підійдуть і для мотоблока іншої марки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ