Головна : Новини

Переваги терапії наркоманії в реабілітаційній клініці

, 10:15
0 2745

реабілітація наркоманіїЛікування наркоманії вимагає обов'язкового проходження ряду етапів. Кожен наркоман обов'язково повинен пройти процес детоксикації, пройти реабілітацію і потім переходити до адаптації. Важливо ретельно вибрати клініку, для того, щоб людина по-справжньому отримала професійну допомогу. А як це зробити нам розповість співробітник медичного центру «Данко»: http://danko.od.ua, який безпосередньо займається реабілітацією алкогізму та наркоманії в Одесі.

Особливості вибору наркологічного центру

Не довіряйте тим наркоцентром, які пропонують лише проходження детоксикації, тобто фізичне звільнення від наркотиків, і далі відправляють людину додому до її звичного життя. Для кожного наркозалежного важливо пройти процес реабілітації, де його переконають вести тверезий спосіб життя, допоможуть повернутися до нормальної життєдіяльності.

Спочатку в хороших клініках пропонують пройти медогляд, щоб переконатися, які саме органи постраждали, і яка саме професійна медична допомога потрібна людині. На даному етапі кожен приймає цілий ряд лікарських засобів, що прискорюють виведення покладів наркотиків, а також відновлюють роботу організму. У цей період важлива підтримка медперсоналу, адже людина переживає складний період, який пов'язаний з найсильнішими больовими відчуттями. Після того як організму починає працювати коректно, можна переходити до наступного етапу.

Особливості реабілітації та адаптації

Найчастіше реабілітація проходить в кілька кроків, важливо, щоб людина усвідомила свою проблему, і прагнула жити тверезо. Завдання психолога - показати, чого можна досягти, якщо залишатися в тверезому стані. Це дозволяє людині знайти мету в житті, допомагає їй зорієнтуватися у своєму майбутньому.

Велику роль відіграють групові заняття, люди діляться своїми проблемами, намагаються спільними зусиллями їх подолати, проте головне - це розуміння оточуючих, ажде людина повинна усвідомити, що багато хто стикався з аналогічними проблемами і змогли їх пережити.

Групові заняття відіграють велику роль, дозволяють об'єднати людей і знайти вихід зі складних проблемних ситуацій. Після цього залежна людина покидає центр, але починається етап адаптації, коли вона:

  • налагоджує відносини з оточуючими;
  • відновлює роботу;
  • налагоджує сімейні відносини;
  • повертається до нормального життя.

У цей період важливо:

  1. обмежити спілкування з наркозалежними людьми, друзями з минулого життя;
  2. можна знайти для себе якесь хобі, захоплення;
  3. навчитися контролювати будь-які позиви до прийому наркотичних засобів.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


ВВЕРХ