Головна : Новини

Коли може знадобитися самоскид?

, 18:26
0 853
самоскид

Що таке самоскид знають навіть діти. Їх ефективна і продуктивна робота в будь-якому місці дороги забезпечує великий попит на їх роботу. Дана техніка найчастіше використовується для перевезення будь-яких сипучих промислових і будівельних вантажів (ґрунту, піску, керамзиту, щебеню, асфальту), а також вивезення будівельного сміття, снігу. Однак тримати у своєму автопарку таку громіздку машину незручно та невигідно з економічних причин, простіше взяти її в оренду. До речі, в Києві самоскид можна орендувати в компанії "Бенеріс": beneris.com.ua/samosvaly.html.

Основні переваги оренди самоскида:

  • Окрім самої техніки ви також можете скористатися послугами водія.
  • Вся техніка, взята в оренду, знаходиться у відмінному стані, а фірми-орендодавці забезпечують і великий вибір машин.
  • У самоскидів невеликий радіус розвороту і великий огляд, що забезпечує йому маневровість на дорогах у вузьких місцях, і дозволяє проводити навантажувальні та розвантажувальні в важкодоступних місцях.
  • Як правило, самоскид оснащений гідравлічним приводом з електропневматичною дистанційною системою управління, що дозволяє водієві здійснювати підйом і опускання кузова прямо з кабіни.

Де ще використовуються самоскиди?

Затребуваність оренди самоскида значно зросла з розвитком заміського будівництва, особливо з появою елітних котеджних селищ. Оскільки, побудувавши або купивши собі котедж, власники не поспішають в нього заїжджати — вони очікують будівництва виїзних доріг, що ведуть до центральних магістралей.

Якщо ж облаштування проїжджих доріг не входить в плани фірм, що продають будинки в селища, то власники житла об'єднуються і беруть в оренду будівельну техніку для зведення дороги, в її число, обов'язково входить самоскид. Його застосування — це один з найпростіших і дешевих способів отримати нормальний виїзд з селища.

Та й взагалі, користуючись узятим в оренду Камазом або ЗІЛом, будь-які вантажно-розвантажувальні роботи (особливо із застосуванням механізованого завантаження) - ведуться дуже швидко. Це особливо важливо, якщо необхідно розвантажити швидко застигаючі будівельні матеріали (наприклад, бетон).

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ