здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Жіноча статева клітина (яйцеклітина)

Жовтень 10 2014

Людина - це дуалістичне істота. Тобто, Якщо розглядати його з чисто фізіологічної та біологічної сторони, то для звершення найбільш важливого завдання або інстинкту - продовження роду, йому потрібні статеві клітини двох родів - чоловічі статеві клектом (сперматозоїди), які несуть в собі генетичний матеріал, і (яйцеклітини), в яких цей матеріал зароджується в майбутній ембріон. Когда в процесі пологів, на світ з'являється довгоочікуваний малюк розмірів, приблизно, 50-54 см, нікому навіть в голову не приходить з якої маленької клітинки він насправді розвинувся. Розмір жіночої статевої клітини коливається в межах 0,2-0,3 мм і не дивлячись на такий маленький размерчік (по загальнолюдським масштабами), яйцеклітина є найбільшою біологіческой кліткою в жіночому (та й взагалі людському) організмі. Якщо згадаємо шкільний курс біології, то будь-яка клітина складається з двох основних частин - ядра і тіла (оболонки). У геометричному плані, тіло яйцеклітини, її оболонка, має форму кулі. Оболонка має пористу структуру, в комірках якої накопичується поживна речовина для ембріона, простіше кажучи - жовток. Усередині оболонки, з деяким ексцентриситетом по відношенню до її центру, розташовується ядро, яке в свою чергу складається з великого внутрішнього ядра і хроматиновой оболонки. Слід також зазначити, що вироблення яйцеклітин в організмі жінки відбувається трохи інакше, ніж в організмі чоловіка:
сперматозоїд вирабативается постійно протягом всієї репродуктивної життя чоловіка, а от яйцеклітина - періодично (менструальний цикл).

← Боді - масаж Різновиди диванів  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен