Головна : Новини

STIHL MH 560: ідеальний культиватор для вашого городу

, 13:18
0 2160
культиватор STIHL MH 560

З культиватором STIHL MH 560 Ви відмінно впораєтеся як з обробкою землі з уже посадженими рядами рослин, так і зі створенням грядок середнього та великого розміру працюючи по цілині. Ширина фрез в 60 см в поєднанні з потужним двигуном забезпечує оптимальну маневровість і ефективність в обробці великих площ. Задній хід, забезпечує маневрування і зміна напрямку набагато швидше.

Для ще більш вузьких проходів робочу ширину ножів можна зменшити до 40 см. Регульована в 3-х положеннях шпора дозволяє зберігати глибину культивації та напрямок руху по колії. Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його.

Завдяки більш плавного руху культиватор працює тихо і практично без вібрації. Вібрація двигуна поглинається вбудованою антивібраційною системою. Щоб користувачеві було зручно працювати, кермо регулюється по висоті, а так само з боків. Ви можете відрегулювати кермо так, що б йти поруч не наступаючи на вже прокультивувати ділянки. Цей культиватор STIHL оснащений особливо міцними компонентами (кованим колінчастим валом, алюмінієвим редуктором і черв'ячним валом із загартованої сталі), щоб витримувати тривалі навантаження.

Далі, ми розглянемо основні особливості даного культиватора. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину STIHL, в якому безпосередньо можна придбати MH 560 в Україні.

Особливості культиватора STIHL MH 560:

  • Положення для очищення фрез. У положенні очищення ріжучі ножі мотики STIHL можна легко чистити, збирати та розбирати.
  • Просте управління газом. Культиватором STIHL можна управляти двома ручками. Регулятор дросельної заслінки знаходиться в близькій досяжності, так що управління швидкістю на кермі може здійснюватися великим пальцем під час керування культиватором. Це дозволяє точно змінювати потужність культиватора при культивуванні.
  • Система захисту від вібрації. Антивібраційна система вбудована в лонжерон мотора культиватора STIHL. Знижує вібрації на ручках управління, що, у свою чергу, зменшує навантаження на руки оператора при культивуванні протягом тривалого часу.
  • Розбірний набір фрез. Ріжучі ножі культиватора STIHL мають особливу форму, завдяки якій вони дуже ефективно культивують землю, спочатку зрізуючи ґрунт, а потім подрібнюючи його. Розбірний комплект фрез культиватора STIHL дозволяє регулювати робочу ширину. Таким чином, посів може здійснюватися у вузькому інтервалі рядів. Бічні диски захищають посіви при оранці.
  • Поворотна гальмівна шпора. Глибина культивації може регулюватися за допомогою гальмівної шпори. Поворотне відведення полегшує роботу з культиватором STIHL в вузьких проходах і на вигинах. Крім того, він легко доступний та регулюється по висоті в 3-х напрямках.
  • Два колеса для транспортування. Цей культиватор STIHL має ззаду два колеса для транспортування, легко і швидко складаються на час роботи.
  • Двигун OHV Kohler зі SmartChoke. MH 560 оснащений двигуном Kohler із сучасною технологією OHV. Верхні клапани забезпечують особливо чисте та ефективне згорання суміші бензин-повітря. Тип двигуна забезпечує високу продуктивність обробки ґрунту та характеризується стабільністю. Система легкого запуску дозволяє запустити двигун без будь-яких зусиль. Двигуни Kohler вважаються одними з кращих у світі.
  • Регульоване кермо. Кермо культиватора STIHL регулюється без інструментів — його можна регулювати як по висоті, так і по боках. Ручки можна скласти для зручного транспортування або компактного зберігання.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ