Головна : Новини

Фінансова грамотність на незалежному порталі «Banki.ua»

, 10:42
0 856

Як би нам хотілося,щоб наша країна стала нарешті стабільною і процвітаючою, сьогодні вона такою не є. Хочеться вірити в те, що дуже скоро вона такою буде. Але на даний момент в умовах нестабільності страждає фінансове становище багатьох людей, як займаються бізнесом, так і наймаються на роботу, щоб розумно продавати свій час і вміння.

                      В таких умовах найважливішу роль відіграє фінансова грамотність. Вона дозволить оцінювати курс валют, євро, долари, рублі або будь-яку іншу валюту з точки зору власного отримання вигод. Для більшості важливо саме це, тобто вміння в будь-яких умовах остутися на плаву.

Фінансова грамотність для українців

                      Є багато способів бути в курсі всього, що відбувається у фінансовій сфері нашої країни. Це:

  • читання економічних газіт;
  • перегляд фінансових новин;
  • пошук потрібної інформації в Інтернеті і т.д.

Сьогодні більшість українців самим прийнятним способом назвуть Інтернет. &Nbsp;

Чому найкраще шукати фінансову інформаціію в Інтернеті

                      Як би не прагнули телебачення і газети видавати саму точну і достовірну інформацію, їм ніколи не наздогнати тими можливостями, що дає нам Інтернет. Наприклад, якщо вам потрібен курс валют в Україні сьогодні, зараз, в цю самую хвилину, ви зможете знайти його тільки на сторінках банківських сайтів. Але це не все, є ще одна, більш приваблива можливість. Можна отримати одразу всі курси валют в якісному розрізі всіх наших банків. А їх у нас аж 180. Таким чином, якщо є необхідність термінового обміну, не треба бігати по банках або нишпорити по їх сайтам, достатньозайти на один сайт і все на ньому довідатися, порівняти, отримати адреси та контакти і відправлятися для твору валютних операцій.

Де знайти такий портал

                      Порталом, де є все про фінанси України є «Banki.ua & raquo ;. Він достовірний і плинний в плані інформації. Тобто, оновлюється по мірі змін реалій фінансового валютного ринку. І не тільки це. Можна дізнатися все потрібне, якщо збираєтеся взяти кредит. Знову ж таки, в розрізі всіх нині функціонуючих фінустанов. Вибрати самі зручні умови не складно. Цьому сприяє зручна таблиця.

                      Що дуже важливо, портал незалежний. Рейтинги на ньому формують самі користувачі. Тобто, навіть якщо банк спочатку здається « м'яким » і « пухнастим & raquo ;, від своїх колег, тобто користувачів, ви зможете дізнатися всю про нього правду. Можливо,вона і розчарує. Але зате, ви не зробите невірний крок і тим самим захистите себе від фінансових проблем.

Якщо потрібні курси валют, їх можна знайти тут.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ