Головна : Новини

Огляд консолі Microsoft Xbox One X

, 22:41
0 1238
Xbox One X

Xbox One X - це ігрова консоль нового покоління від Microsoft, яка є покращеною версією Xbox One. Ключові особливості моделі полягають в підтримці нативного розширення 4K з HDR, що робить зображення контрастним, яскравим і реалістичним. Для консолі характерні: висока продуктивність, кращий графічний адаптер і збільшена оперативна пам'ять. Новий апарат від Microsoft перевершує випущеного роком раніше головного конкурента в особі PlayStation 4 Pro в плані заліза, бувши найбільш потужним рішенням на сьогодні. Далі, ми детальніше розглянемо дану ігрову приставку. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://gamesua.com.ua/, в якому її безпосередньо можна придбати.

Подібності та відмінності Xbox One X від минулих серій

При погляді на нову приставку від Microsoft впізнаєш той самий цегляний дизайн, який став вже рідним для апаратів лінійки. Традиційно для американської компанії новинка підтримує ігри попередників, але для цього доведеться встановлювати спеціальні патчі. Однаковими є процесор (хоча в X1X більше тактова частота: 2,3 ГГц проти 1,75 ГГц у Xbox One і Xbox One S) і кількість доступних USB-портів - їх три.

Зовнішній вигляд консолі Xbox One X

Головна відмінність Xbox One X від минулих серій полягає у відсутності опції Kinect 2.0, яка в Xbox One підносилася як обов'язковий елемент консолі. Новий пристрій отримав найпотужніші сьогодні технічні характеристики (у нього в 4,5 раза більша продуктивність, ніж у попередника), а також підтримку розширення 4K з функцією HDR. Також старша версія відрізняється більш якісною збіркою, компактними габаритами та більшою масою.

Зміни зовнішнього вигляду в консолі

Зовнішня відмінність девайса від попередніх пристроїв можна помітити неозброєним поглядом. Нова консоль стала компактнішою, але важчою через більш продуктивну "начинку". Приставка виглядає красивішою за попередників за рахунок строгих прямих ліній та матового чорного кольору. Відчуття монолітності створюють грамотне розташування елементів і портів в невеликій за розміром конструкції. Бічні панелі пристрою мають перфорацією, призначену для забору повітря.

Габарити нової приставки наступні:

  • довжина - 30 см;
  • ширина - 23,98 см;
  • висота - 5,99 см;
  • маса - 3,81 кг.

Для порівняння, Xbox One в довжину має 33,3 см, в ширину - 27,4 см, а у висоту - 7,9 см. Але при цьому маса апарату менша — всього 3,2 кг.

Висновки

Приставка Xbox One X сміливо може претендувати на те, щоб називатися передовим пристроєм на ринку. У плані заліза вона є найбільш потужним рішенням, а рівень якості зображення на екрані 4K-телевізора максимально наближається до того, що мають власники дорогих персональних комп'ютерів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ