Головна : Новини

Що таке спецвзуття

, 01:49
0 465

Це взуття, яка призначена для зеахист ніг. На нинішньому ринку існує багато видів цього взуття (медична, будівельна, для iнших харчових і хімічних підприємств). До речі, якщо вам потрібна спецвзуття Харків має виробника компанію « МиК & raquo ;, яка виготовляє засоби індивідуального захисту високої якості.

Найпершим справою зпецобувь повинна захищати від:

- від вологи;
- від статичних навантажень;
- від високої температури;
- від біологічних різних факторів;
- від радіоактивних забруднень.

Це взуття повинна відповідати точному розміром і особливостям стопи. Ще має бути зручним ікомфортною, легкої по вазі, і повністю відповідати гігієнічним вимогам для підтримки мікроклімату. Матеріали з яких виготовляють взуття, найчастіше є полімерами типу поліуретану, полівінілхлориду. Поліуретан, дуже легкий і стійкий. Підошва із ПВХ трохи незручна, тому що важить багато.

Ще важливим признаком в цій специфічній взуття є утеплювач (штучне хутро). Ще важливим компонентом для виготовлення взуття є такий матеріал юхта. Юхтові матеріали, мають свої відмінні характеристики і властивості. Вони володіють високою щільністю і екологічністю. Штучна шкіра дозволяє отримати дешеве взуття. Спецвзуття перш ніж надійде допокупцеві, повинна пройти всі стандартні тестові дослідження, мати відповідний вигляд, якість і надійність. Вона повинна витримувати приблизно 1 рік експлуатації. Також повинна в обов'язковому порядку захищати ногу з низу, не повинна бути слизькою і забезпечувати нормальну вентиляцію ніг. Цю взуття потрібно купувати у перевірених фірм, які даютьгарантії на багато партій товару. І щоб замовник був упевнений в її стійкості і хорошому носінні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ