Сертифікати України

Артлайф Україна

Артлайф Україна

Артлайф Україна
Системи обов'язкової і добровільної сертифікації.
Біологічно активні добавки до їжі стрімко входять в наше життя. Вони компенсують серйозний дефіцит макро-і мікронутрієнтів, оптимізують харчовий раціон, а також рекомендуються лікарями в якості додаткового джерела незамінних для організму людини речовин в комплексній терапії, де важливо не тільки використання ліків, але і правильне і збалансоване харчування.
У всіх економічно розвинених країнах світу цього класу продуктів приділяється пильна увага. Це пов'язано з тим, що по-справжньому дієво використовувати біоактивні добавки для зміцнення здоров'я населення можливо тільки при надійному контролі їх безпеки та ефективності. Державна реєстрація БАД здійснюється в більшості цивілізованих країн. Чинний в них і розвинена Система добровільної сертифікації, існуюча як незалежними органами, так і під егідою спілок споживачів. Разом з тим російська система контролю БАД оцінюється міжнародними фахівцями як більш ефективна, ніж в країнах ЄС і США.

Обов'язкова державна реєстрація.
Біологічно активні добавки до їжі підлягають обов'язковій державній реєстрації, проводь-мій виключно Федеральною службою Росспоживнагляду. Обов'язкова регістарція необхідна для недопущення на ринок завідомо недоброякісної продукції і тим самим забезпечує безпеку для здоров'я людини.

Добровільна сертифікація
Для організації та проведення неза-лежно і кваліфікованої оцінки якості була створена Система добровільної сертифікації. В рамках цієї системи передбачається оцінка ефективності використання біологічно активних добавок до їжі для оптимізації різних видів обміну речовин і нормалізації та / або поліпшення функціонального стану органів і систем організму людини. Для цього проводяться різноманітні дослідження із залученням провідних інститутів, що займаються проблемами лікувального і про-профілактичного харчування.
Посп проведення добровільної сертифікації виробник може з повною упевненістю про дотримання чинного законодавства інформувати свого споживача не тільки про безпеку продукції і кількісний вміст біо-логічно активних компонентів в комплексі, але і про ефективність БАД відповідно до заявлених властивостями. Перевірка ефектив-ності БАД в нашій країні є добровільною і здійснюється ненесколькімі центрами добровільної сертифікації.

ЦІ ЗНАКИ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ, ЩО ПРОЙШЛИ ПРОДУКТИ процедури добровільної сертифікації:


добровільна сертифікація
Принцип добровільності цієї системи - вимога часу. Кожен з виробників сам визначає для себе, чи потрібно йому сертифікувати свою продукцію. Компанія Артлайф вибрала для себе цей шлях, тому що вважає, що Система добровільної сертифікації сприяє споживачеві в компетентному виборі продукції, підтверджує ефективність і відповідність властивостей продукції, декларованих виробником, захищає права споживача щодо придбання продукції неналежної якості, небезпечної для життя і здоров'я На сьогоднішній день більше 30 біоактивних комплексів Артлайф вже підтвердили вимогу Системи добровільної сертифікації. Дані про клінічну ефективність, представлені в даному посібнику, - це коротка форма звітів, які лежать в основі документів, що подаються на добровільну сертифікацію.

Коментарі

ВВЕРХ